تسلیت آتش نشانی ویلیش آلمان برای شهادت آتش نشان فداکار تهرانی

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    شهادت آتش نشان فداکار تهرانی و پیام تسلیت آلمان ها همزمان با انتشار خبر شهادت جانسوز آتش نشان فداکار تهرانی “علی قانع” در رسانه های جمعی و فضای مجازی پیام های تسلیت و ابراز همدردی آتش نشانی های کشورها و شهرهای مختلف به پست الکترونیک سازمان آتش نشانی ارسال می شود. بر این اساس، در […]

تسلیت آتش نشانی ویلیش آلمان برای شهادت آتش نشان فداکار تهرانی

شهادت آتش نشان فداکار تهرانی و پیام تسلیت آلمان ها

همزمان با انتشار خبر شهادت جانسوز آتش نشان فداکار تهرانی “علی قانع” در رسانه های جمعی و فضای مجازی پیام های تسلیت و ابراز همدردی آتش نشانی های کشورها و شهرهای مختلف به پست الکترونیک سازمان آتش نشانی ارسال می شود.

731050711.jpg

بر این اساس، در ترجمه پیام تسلیت آتش نشانی شهر ویلیش در کشور آلمان آماده است:

آتش نشانی شهر ویلیش:

در کمال بهت و ناباوری مطلع شدیم که همکار و دوست عزیزمان آقای علی قانع در یک عملیات اطفاء حریق مورخ 1395.4.25 جانش را از دست داد. هر بار که یک آتش نشان جانش را در یک عملیات از دست می دهد ما را متوجه این حقیقت می کند که چقدر شغل ما خطرناک است. البته از مشخصه های روشن و بدیهی شغل ما این است که زندگی مان را برای نجات هموطن خود به مخاطره بیاندازیم.

آقای “علی قانع” تنها 35 سال سن داشت و دارای دو فرزند بود. در این لحظات سخت و دشوار، تسلیت و همدردی مان را به خانواده مرحوم و همچنین به همکاران و دوستانش تقدیم می کنیم.

 

با سلامی پر از غم

رئیس آتش نشانی شهر ویلیش

توماس متسر

 

منبع: میزان

 

 

منبع :

  • بازدید : 61 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 27 تیر 95
برچسب ها

مرتبط با برچسب

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات