خانه / سرگرمی / تصاویری خفن از متجاوزان به عنف
مهره مار اصل

تصاویری خفن از متجاوزان به عنف

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

تصاویری خفن از متجاوزان به عنف

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
۳۶سال از وقتی که رومن پولانسکی، کارگردان ، بخاطر بیهوش کردن، به عنف و لواط با ۱۳ ساله ای به نام سامانتا گیلی، دستگیر شد می گذرد. سامانتا پس از سالها در کتابی به نام “زندگی دختری در سایه رومن پولانسکی” نوشت که بالاخره پولانسکی را بخشیده است، همانطور که بسیاری از دوستان فیلمساز هالیوودی پولانسکی پس از سالها او را بخشیدند. ولی این سوال مطرح است که چرا او این بخشش عمومی را بدست آورده است در حالیکه بسیاری از چهره های متجاوز دیگر با جرم هایی سبک تر بخشیده نشده اند؟ در اینجا به چهره هایی متجاوزی اشاره می کنیم که بخشیده شده یا نشده اند. رومن پولانسکی

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
فیلمساز مشهور (که در این تصویر در آغوش وودی آلن دیده می شود) فیلم های کلاسیکی همچون “Rosemary’s Baby”، “Chinatown” و “The Pianist” در سال ۱۹۷۷ بخاطر تجاوز به دختر ۱۳ ساله ای به نام سامانتا گیلی (بعدها “گیمر”) دستگیر شد و این دختر سالها بعد کتابی در مورد آن نوشت. پولانسکی به پناهنده شد، ولی در سال ۲۰۰۹ در سوئیس دستگیر شد و با مطرح شدن مجدد پرونده اش، از سوی دوستانی همچون وودی آلن، مارتین اسکورسیزی، دیوید لینچ، تیلدا سوینتون و پدرو المودوار مورد حمایت قرار گرفت. او هنوز فیلم می سازد.رأی: بخشیده شد.

وودی آلن

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
این فیلمساز پرکار در سال ۱۹۹۲ کانون رسوایی بزرگی قرار گرفت. همسرش میا فارو تصاویر برهنه ای از دخترش سون-یی پروین (که در سن ۸ سالگی از همسر سابقش آندره پروین به فرزندی پذیرفته بود) را در آپارتمان وودی پیدا کرد و فهمید که وودی (که آن زمان ۵۶ ساله بود) با دخترش (که آن زمان ۲۱ ساله بود) رابطه دارد. همه چیز برای مدتی تبدیل به جهنم شد، ولی این زوج بالاخره ازدواج کردند و هنوز با هم هستند. جالب است که وودی آلن یکی از حامیان اصلی رومن پولانسکی است.رأی: بخشیده شد.

حتما بخوانید :   بی حجاب های بازیگران زن ایرانی جدید 95

راب لو

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
این چهره محبوب دهه هشتاد، در سال ۱۹۸۹ با انتشار نوار رابطه اش با دختری ۱۶ ساله (و دختری ۲۲ ساله) در شب کنوانسیون ملی دمکراتیک در آتلانتا خودش را به دردسر انداخت. حرفه او داشت پا می گرفت که ناگهان همه چیز افول کرد. او اخیراً گفته است که آن قضیه باعث شد او به خودش بیاید.رأی: بخشیده شد.

کوین کلاش

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
این عروسک گردان در سال ۲۰۱۲ مجبور شد نقش خود به عنوان “المو” در “Sesame Street” را بخاطر شایعات مربوط به رابطه اش با مردان زیر سن قانونی ترک کند. اخیراً برای پنجمین بار از او شکایت شده است و این بار کوین کیادی از او شکایت کرده و گفته که او ۱۶ سالش بوده که کلاش او را به آپارتمانش کشیده و او را مست کرده و با او رابطه برقرار کرده است.رأی: بخشیده نشد.

الیوت اسپیتزر

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
شهردار بدنام نیویورک در سال ۲۰۰۸ گرفتار رسوایی شد و باعث شد که از منصبش استعفا دهد. او در نهایت مجری تلویزیون و ستون نویس روزنامه شد.رأی: بخشیده نشد.

ارول فلین

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
ستاره دهه سی و چهل فیلم های اکشن در سال ۱۹۴۲ از اتهامات تجاوز به دو دختر زیر سن قانونی تبرئه شد، ولی وجهه او برای همیشه خراب شد.رأی: بخشیده شد.

آنتوی وینر

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
سیاستمدار بدنامی که دو سال پس از رسوایی جنسی در سال ۲۰۱۱، اخیراً در انتخابات دمکراتیک، کاندیدای شهرداری نیویورک سیتی شده است. رسوایی او مربوط به های جنسی می شود که در دوران نامزدی اش وجهه او را خراب کرد و چون نتوانست از خودش دفاع کند، تعداد رأی هایش کاهش یافت.رأی: بخشیده نشد.

میستر سی

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
این دی جی معروف در ماه گذشته گرفتار رسوایی جنسی شد و بعد از انتشار ویدئوی رسوایی اش در اینترنت مجبور شد که از کارش در شبکه رادیویی استعفا دهد.رأی: هنوز مشخص نیست.

حتما بخوانید :   لباس بازیگران در جشنواره فجر34 دردسرساز شد!

کوبی براینت

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
این ستاره NBA در سال ۲۰۰۳ متهم به به دختر ۱۹ ساله ای در کلرادو شد. او قراردادهای تبلیغاتی اش را از دست داد و وجهه عمومی اش خراب شد. ولی وقتی از این اتهامات تبرئه شد، عذرخواهی کرد و دوباره محبوب شد.رأی: بخشیده شد.

جری لی لوئیس

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
راک استار دهه پنجاه در سال ۱۹۵۸ کانون خشم عمومی مردم قرار گرفت، زیرا در ۲۲ سالگی با میرا براون، دخترخاله ۱۳ ساله اش ازدواج کرد. در نتیجه او در لیست سیاه رادیو قرار گرفت و این قضیه حرفه اش را از بین برد. او چند بار تلاش کرد برگردد، یک بار به تالار شهرت راک اند رول دعوت شد و چند بار دیگر ازدواج کرد. اخیراً با همسر سابق پسرخاله اش، یعنی برادر کوچکتر میرا براون ازدواج کرده است.رأی: بخشیده شد.

مایکل جکسون

تصاویری دیدنی از متجاوزگران به عنف
سلطان پاپ در سال ۲۰۰۵ به اتهام چند فقره آزار جنسی و مسموم کردن بچه های زیر سن قانونی پایش به دادگاه کشیده شد. بحث های داغی در مورد کودک آزار بودن او در گرفت و در نهایت خود جکسون بود که بدترین دشمن خودش بود.

تصاویری خفن از متجاوزان به عنف

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)

اخراج این دختر از کار به خاطر زیباییش (عکس)   اما هالس خبرنگار جوانی است …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *