ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / توقیف نشریه یالثارات به دلیل توهین به هنرمندان در جشن حافظ
نشریه یالثارات , توقیف نشریه یالثارات , نشریه , یالثارات , توهین به هنرمندان , هنرمندان , اهانت نشریه یالثارات به هنرمندان , نشریه متخلف , نشریه متخلف یالثارات , هفته نامه یالثارات

توقیف نشریه یالثارات به دلیل توهین به هنرمندان در جشن حافظ

لغو مجوز نشریه یالثارات

اهانت نشریه یالثارات به نوع پوشش هنرمندان موجب لغو مجوز این نشریه شد . توهین اخیر نشریه یالثارت به هنرمندان کشور با کلمات سخیف منجر به طرح دوباره پرونده شد و این نشریه متخلف شناخته و درنهایت توقیف شد.توهین اخیر این نشریه به هنرمندان کشور با کلمات سخیف منجر به طرح دوباره پرونده شد و این نشریه متخلف شناخته و درنهایت توقیف شد.

اونوقت وظیفه ارشاد نسبت به تمسخر حجاب و عفاف و بی عفتی و بی حجابی این بازیگران چی میتونه باشه … پس امر به معروف و نهی از منکر چی میشه !!

سی امین نشست خبری حسین نوش آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و صفی پور مدیرعامل بنیاد رودکی در سال همایش های برج آزادی برگزار شد.

نوش آبادی در این نشست خبری، درباره اهانت نشریه «یالثارات» نسبت به برخی هنرمندان و موضع ارشاد اظهار داشت:نشریه مذکور چندین بار به دلیل رعایت نکردن اخلاق رسانه ای توقیف شده بود و با وساطت دوباره راه اندازی شد. اما این بار به بهانه تحلیل یک رویداد سینمایی و نوع پوشش هنرمندان، به ساحت هنر اهانت کرده بود. در حال حاضر نشریه «یالثارات» لغو مجوز شده و پرونده آن به دادگاه ارجاع داده شده است تا در مورد این موضوع تصمیم بگیرد. توهین به ساحت هنر و هنرمندان پذیرفتی نیست. این حرکت ضد اخلاقی، ضد فرهنگی و ضد رسانه ای است.

 نشریه یالثارات

نشریه یالثارات توقیف شد

وی تاکید کرد:برای ما تفاوتی ندارد آن نشریه موافق با چه گروه و جناحی است. هیأت نظارت بر مطبوعات نهاد حکومتی و فرا قوه ای است و تصمیماتی که می گیرد، تصمیمات نمایندگان تمام قوا است.

نوش آبادی گفت:برای ما فرق نمی کند نشریه یالثارات متعلق به چه حزب و نهادی است. اگر نشریات خلافی مرتکب شوند طبق قانون با آنها برخورد می شود.

توقیف نشریه یالثارات به دلیل توهین به هنرمندان در جشن حافظ

منبع : ایلنا
دیروز در تهران ۳ دختر جوان اقدام به خودکشی کردند +فیلم

دیروز در تهران ۳ دختر جوان اقدام به خودکشی کردند +فیلم