جزئیات دقیق از عکس بدون حجاب رابعه اسکویی! اسکویی در نقش یک روح!!

    جزئیات دقیق از عکس بدون حجاب رابعه اسکویی! اسکویی در نقش یک روح!! چند روزی است عکس هایی از چهره بدون حجاب رابعه اسکویی منتشر شده و شایعاتی مبنی بر همکاری وی با شبکه جم به گوش می رسد اما واقعیت ماجرا چیست؟ ماجرای عکس های بدون حجاب رابعه اسکویی رابعه اسکویی هنرپیشه ایرانی بزودی […]

جزئیات دقیق از عکس بدون حجاب رابعه اسکویی! اسکویی در نقش یک روح!!
جزئیات دقیق از عکس بدون حجاب رابعه اسکویی! اسکویی در نقش یک روح!!

چند روزی است عکس هایی از چهره بدون حجاب رابعه اسکویی شده و شایعاتی مبنی بر همکاری وی با به گوش می رسد اما واقعیت ماجرا چیست؟

ماجرای عکس های بدون حجاب رابعه اسکویی

رابعه اسکویی هنرپیشه ایرانی بزودی نقش آفرینی در یک اثر سینمایی ای را آغاز خواهد کرد.

پس از مهاجرت ، و مانی کسرائیان به شبکه جم، از هفته گذشته صحبت های درباره مهاجرت رابعه اسکویی هم به شبکه مربوطه شنیده می شد.

در این بین شنیده ها از یک منبع موثق حاکی از این است که اسکویی در یک اثر سینمایی ترکیه ای که ارتباط خاصی با شبکه جم ندارد در نقش یک روح ظاهر خواهد شد.

البته احتمال داده می شود شرکتی طرف قرارداد تولید فیلم رابعه اسکویی  به صورت پنهانی با شبکه جم همکاری های در زمینه ساخت آثار نمایشی انجام بدهد.

حتما بخوانید   درگیری رابعه اسکویی با مدیران شبکه GEM +عکس

از آنجا که در ماههای اخیر سخنگوی ارشاد درباره ممنوع الکاری هنرمندان همکار با جم حرف زده این شرکتهای پیمانکار نقش واسطه میان جم و را ایفا می کنند تا بازیگران بعدتر و هنگام بازگشت بگویند برای جم فعالیت نکرده اند و برای فلان شرکت واسطه فیلم بازی کرده اند.

تماس های مکرر با رابعه اسکویی در رابطه با صحت و سقم این مسئله نتیجه خاصی دربرنداشته و گفته می شود که این از طرف سرمایه گذاران این اثر سینمایی از انجام هر گونه گفتگو منع شده است.

 

منبع :

  • بازدید : 20708 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 21 دی 94

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات