ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / حادثه ای تلخ برای آزاده صمدی هنگام اجرای نمایش + عکس
آزاده صمدی , آزاده صمدی بازیگر , آزاده صمدی در تئاتر , تئاتر آزاده صمدی , تئاتر جدید آزاده صمدی , مصدومیت آزاده صمدی , پارگی رباط پای آزاده صمدی , حادثه تلخ برای آزاده صمدی , رویای یک شب نیمه تابستان , مصدومیت آزاده صمدی در تئاتر , عکس آزاده صمدی

حادثه ای تلخ برای آزاده صمدی هنگام اجرای نمایش + عکس

مصدومیت در تئاتر

آژاده صمدی هنرمند جوان کشورمان که با بازی در سریال راه بی پایان شناخته شد و برای بازی در فیلم آفریقا دیپلم افتخار بهترین نقش اول زن را از بیست و نهمین دوره جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد در هنگام اجرای نمایشی در تئاتر از ناحیه پا دچار آسیب شد.

آزاده صمدی هنگام اجرای نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان» مصدوم شد.

در حالی که تنها یک هفته به پایان نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان» به کارگردانی مصطفی کوشکی باقی مانده، آزاده صمدی بازیگر نقش هیپولیتا به دلیل پارگی رباط مچ پا قادر به ادامه همکاری در اجرا نخواهد بود و نازآفرین  کاظمی بازیگر نقش هلنا، به جای آزاده صمدی هم ایفای نقش می کند.

این اتفاق به دلیل کانسپت متفاوت این نمایش رخ داد. در «رویای یک شب نیمه تابستان» بازیگران به لحاظ فیزیکی تجربه متفاوت و عجیبی را از سر می گذرانند.

 آزاده صمدی

مصدومیت آزاده صمدی هنگام اجرای نمایش

نمایش «رویای یک شب نیمه تابستان» کمدی مشهور ویلیام شکسپیر که از 27 تیرماه در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه رفت و با استقبال مخاطبان مواجه شد این هفته به پایان می رسد.

داغ خفن :   عکس های جدید ستاره ها و بازیگران ایرانی در زمستان 97

این نمایش با بازی نویسی باقر سروش، طراحی و کارگردانی مصطفی کوشکی و با حضور آزاده صمدی، محمد صادق ملک، سجاد باقری، روشنک گرامی، مجید نوروزی، شهروز دل افکار، نازآفرین کاظمی، هومن کیایی، علیرضا کیمنش، خاطره حاتمی و غزل شجاعی (به ترتیب ورو به صحنه) در تئاتر مستقل تهران به روی صحنه می رود.

حسن جودکی مدیر تولید و مجری طرح این پروژه است و مصطفی کوشکی طراحی صحنه، شیما میرحمیدی طراحی لباس و آکسسوار، علی کوزه گر طراح نور، سارا اسکندری طراحی گریم ، بهرنگ عباسپور ساخت موسیقی و ایمان یزدی دستیاری کارگردان این نمایش را برعهده دارند.

آزاده صمدی

مصدومیت آزاده صمدی هنگام اجرای نمایش

در خلاصه داستان این نمایش آمده است:«پادشاه آتن، قرار است چله تابستان، شبی که ماه قرص کامل است با هیپولیتا کند. بنابراین شاه دستور می دهد آن شب جوانان آتنی واقعاً خوش گذرانی کنند. اما تمام جوانان آتنی از این موضوع خوشحال نیستند. لایساندر و دیمیتریوس که از کودکی با هم دوست بوده اند، هردو عاشق هرمیای زیبا دختر همسایه شان هستند ولی پدر هرمیا دو پا را در یک کفش کرده که دخترش باید شب عروسی شاه و در حضور شاه با دیمیتریوس ازدواج کند، وگرنه هرمیا را می کشد یا به معبد کاهنان می فرستد که تا آخر عمر همان جا ترشیده بماند، حال آنکه هیچکس در آن محله آتن نیست که نداند هرمیا از بچگی عاشق لایساندر بوده است.»

داغ خفن :   ازدواج نرگس محمدی و سام درخشانی + تصاویر

آزاده صمدی ، مصدومیت آزاده صمدی هنگام اجرای نمایش

منبع : خبرگزاری مهر
بازیگران و چهره های مشهوری که ازدواج مجدد داشتند +تصاویر

بازیگران و چهره های مشهوری که ازدواج مجدد داشتند +تصاویر