خانم چرخنده! این آیات را بخوانید آرام می‌شوید

    خانم چرخنده، با شجاعت و صراحتی که از خود در چرخش به سمت حجاب متعالی اسلامی نشان دادید و این حرکت انقلابی شما مورد تحسین رهبر معظم انقلاب قرار گرفت؛ به واقع نام «چرخنده» زیبنده شماست. امروز در خبری از قول خواهرتان خواندم که در کسالتی که بر اثر فشارهای عصبی بر شما عارض شده […]

خانم چرخنده! این آیات را بخوانید آرام می‌شوید

خانم ، با شجاعت و صراحتی که از خود در چرخش به سمت حجاب متعالی اسلامی نشان دادید و این حرکت انقلابی شما مورد تحسین رهبر معظم انقلاب قرار گرفت؛ به واقع نام «» زیبنده شماست.

امروز در خبری از قول خواهرتان خواندم که در کسالتی که بر اثر فشارهای عصبی بر شما عارض شده است تنها ماندید و هیچکس از همکاران سابقتان حتی تلفنی هم حال شما را جویا نشد. به خاطر داشته باشید که اقدام به انتخاب حجاب متعالی اسلامی در حالی که چهره هنری مشهوری بودید؛ اقدامی انقلابی و تبلیغی برای اسلام محسوب می‌شود و حاوی پیامی روشن برای بسیاری از زنان جامعه از جمله بانوانی از همکاران سابق شما بود که بدون درک آن پیام، متأسفانه با وضعی آنچنانی در جشن حافظ حاضر شدند.

یادتان هست که در سالروز ملی عفاف و حجاب بین بانوان تهرانی چادر پخش کردید؟ اینک اگر خود را مبلغ حجاب برتر اسلامی می‌دانید؛ آگاه باشید که نزد مبلغان مکتب اسلام هیچ چیز عظمتی برتر و بالاتر از رضایت خداوند ندارد؛ که خداوند در آیه 39 سوره مبارکه احزاب می‌فرماید «الَّذِینَ یُبَلِّغُونَ رِسَالَاتِ اللَّهِ وَیَخْشَوْنَهُ وَ لَا یَخْشَوْنَ أَحَدًا إِلَّا اللَّهَ وَکَفَى بِاللَّهِ حَسِیبًا؛ (پیامبران پیشین) کسانی بودند که تبلیغ رسالتهای الهی می‌‏کردند و (تنها) از او می‌ترسیدند و از هیچکس جز خدا واهمه نداشتند، و همین بس ‍ که خداوند حسابگر (و پاداش دهنده اعمال آنها) است».

حتما بخوانید   بازتاب هدیه "شهاب حسینی" به آستان مبارک امام‌زمان(عج) در روزنامه فیگارو + عکس

خانم چرخنده، آگاه باشید که این فشارها از طرف رفقای سابق و نارفیقان امروز شما، امتحانی الهی است برای آزمودن اخلاصتان که خداوند متعال در آیه دوم و سوم سوره عنکبوت فرمود «أَحَسِبَ النَّاسُ أَنْ یُتْرَکُوا أَنْ یَقُولُوا آمَنَّا وَهُمْ لَا یُفْتَنُونَ ﴿2﴾ وَلَقَدْ فَتَنَّا الَّذِینَ مِنْ قَبْلِهِمْ فَلَیَعْلَمَنَّ اللَّهُ الَّذِینَ صَدَقُوا وَلَیَعْلَمَنَّ الْکَاذِبِینَ ﴿3﴾ آیا مردم گمان کردند به حال خود رها می‌‏شوند و آزمایش نخواهند شد؟! (2) ما کسانی را که پیش از آنان بودند آزمودیم (و اینها را نیز امتحان می‌‏کنیم) باید علم خدا در مورد کسانی که راست می‌گویند و کسانی که دروغ می‌‏گویند تحقق یابد. (3)» و البته که شما راست می‌گویید و گرنه در میان این نامهربانی‌ها راه بیمارستان را برای خود هموار نمی‌کردید.

و دیگر اینکه از پس این امتحان الهی، خداوند به زودی حزن و اندوه شما را خواهد زدود چرا که شما در حال استقامت هستید و این وعده الهی است که در آیه 30 سوره فصلت فرمود «إِنَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا تَتَنَزَّلُ عَلَیْهِمُ الْمَلَائِکَهُ أَلَّا تَخَافُوا وَلَا تَحْزَنُوا وَأَبْشِرُوا بِالْجَنَّهِ الَّتِی کُنْتُمْ تُوعَدُونَ؛ کسانی که گفتند پروردگار ما خداوند یگانه است سپس استقامت کردند، فرشتگان بر آنها نازل می‌‏شوند که نترسید و غمگین مباشید، و بشارت باد بر شما به آن بهشتی که به شما وعده داده شده است».

حتما بخوانید   خلیفه وقت، امام حسن عسگری(ع) را در پادگان نگاه داشتند/ فرزند امام یازدهم از نظرها پنهان بودند

انشاءالله که اینچنین باشد.

و سخن آخر اینکه قرآنی از نایب (عج) گرفتید که صراحت و شجاعت شما در صفحه نخست آن تحسین شده است؛ نسخه شفای شما آیات همان است که تعدادی از آنها یادآوری شد و ان‌شاءالله شما با خواندن آنها به زودی شفا خواهید یافت «وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَهٌ لِلْمُؤْمِنِینَ».

 

منبع :

  • بازدید : 10 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 15 شهریور 95

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات