ایران16 / اخبار / اجتماعی / خداحافظی تلگرام از ایران +عکس
خداحافظی تلگرام از ایران تکذیب،تلگرام،پیام رسان،ایران،خبرگزاری،خداحافظی تلگرام،فیلترینگ تلگرام
خداحافظی تلگرام از ایران تکذیب،تلگرام،پیام رسان،ایران،خبرگزاری،خداحافظی تلگرام،فیلترینگ تلگرام

خداحافظی تلگرام از ایران +عکس

16 به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان: صفحه رسمی تلگرام نوشت: «نمی‌توانیم با تصمیم ‌ها(انتقال سرور به داخل ایران) همکاری کنیم و احتمالا فقط تا ۱۲ماه دیگر بین ایرانیان خواهیم بود.»

خداحافظی تلگرام از ایران +عکس

قصد خداحافظی از ایران را ندارد؟

براساس مصوبه آخرین جلسه‌ شورای عالی که به ریاست رئیس جمهور برگزار گردید، اطلاعات کاربران ایرانی شبکه های اجتماعی مانند تلگرام باید به داخل کشور منتقل شود.

برهمین اساس، شرکت های خارجی که در داخل ایران فعالیت دارند، برای ادامه فعالیت خود ملزم خواهند شد تا همه اطلاعات و فعالیت مرتبط با شهروندان ایرانی را به داخل منتقل کنند. از این رو شبکه تلگرام نیز باید اطلاعات کاربران ایرانی را به داخل کشور منتقل کند.

پیش از این نیز وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از درخواست برای انتقال سرورهای تلگرام به ایران خبر داده بود.

در جلسه شورای عالی فضای مجازی همچنین مقرر شد همه شبکه های پیام رسان برخط فعال کشور ظرف یکسال آینده انبارش یا ذخیره سازی داده های (دیتا) خود را در داخل کشور انجام دهند و در پی بررسی وضعیت پیام رسان های اجتماعی با تکیه بر رهنمودها و دغدغه های مقام معظم رهبری در مرکز ملی فضای مجازی، سند در اولویت قراردادن این مباحث، در جلسه بررسی و بخش هایی از آن، توسط اعضای شورا تصویب شد.

داغ خفن :   عکس جدید ستاره ها و بازیگران ایرانی در زمستان 97

از ایران؟

هنوز یک روز ار مصوبه شورای عالی فضای مجازی نگذشته بود که خبری روی خروجی برخی سایت ها قرار گرفت؛

در خبر مورد اشاره که برخی خبرگزاری‌ها و سایت ها نیز آن را بازنشر دادند به نقل از صفحه رسمی تلگرام ادعا شده بود: “نمی‌توانیم با تصمیم ایرانی‌ها(انتقال سرور به داخل ایران) همکاری کنیم و احتمالا فقط تا ۱۲ماه دیگر بین ایرانیان خواهیم بود”.

تکذیب خبر

تلگرام قصد خداحافظی از ایران را ندارد

خبر خداحافظی تلگرام از ایران کذب است

اما بررسی های صورت گرفته نشان میدهد خداحافظی تلگرام صحت ندارد، زیرا کانال مورد ادعا متعلق به تلگرام نیست و تنها صفحه رسمی تلگرام @telegram است.

تکذیب خبر
بازیگران و چهره های مشهوری که ازدواج مجدد داشتند +تصاویر

بازیگران و چهره های مشهوری که ازدواج مجدد داشتند +تصاویر