داستان فیلم فروشنده اصغر فرهادی

    فروشنده فیلم جدید اصغر فرهادی اصغر فرهادی فیلم جدیدش را با نام فروشنده با حضور ترانه علیدوستی و شهاب حسینی کلید زد. از حالا برای تماشای فیلم اصغر خان هیجان زده ایم، مخصوصاً وقتی شهاب و ترانه نقش های اصلی اش باشند. برسد به دست آهو فیلم جدید اصغر فرهادی که بعدا با نام «فروشنده» […]

داستان فیلم فروشنده اصغر فرهادی

فیلم جدید

اصغر فرهادی فیلم جدیدش را با نام فروشنده با حضور و کلید زد. از حالا برای تماشای فیلم اصغر خان هیجان زده ایم، مخصوصاً وقتی شهاب و ترانه نقش های اصلی اش باشند.

برسد به دست آهو فیلم جدید اصغر فرهادی که بعدا با نام «فروشنده» از سازمان سینمایی پروانه ساخت دریافت کرد این روزها با انتخاب تلگرامی ش همچنان خبرساز است و انتخاب شهاب حسینی و ترانه علیدوستی به عنوان اصلی هم یکی از مهمترین خبرهای سینمایی در مسیر پیش روست.

اصغر فرهادی فیلم جدید ، ترانه علیدوستی در فیلم فرهاد اصغری

اما با این حال رسانه ها این روزها بیش از همه چیز کنجکاو دانستن داستان فیلم جدید اصغر فرهادی هستند و خلاصه داستانی که از این فیلم در فضای مجازی منتشر شده است نیز با توجه به سابقه فرهادی چندان درست به نظر نمی رسد.
داستان فیلم جدید فرهادی داستان زوجی است که منزل جدیدی نقل مکان می کنند. آنها بعد از آمدن به منزل جدید متوجه می شوند که این منزل پیش از این محل سکونت زن بدکاره ای بوده است و همین باعث ایجاد تردیدهایی در زن در مورد اقامت در این خانه می شود و همین در ادامه باعث بوجود آمدن ماجراهایی و کشف حقیقت می شود.

حتما بخوانید   طنزهایی که به سرعت نور پس از نخل طلا منتشر شده اند! (کامنت +عکس)

داستان فیلم

 

منبع :

  • بازدید : 128 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 08 فروردین 96

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات