شغل جن گیری که در کشورهای خارجی وجود دارد در بین برخی نوجوانان طرفداران و جذابیت زیادی دارد، تا جایی که عده ای از آنها به سمت یادگیری و انجام آن می روند. شغل جن گیری برای دختران نوجوان آمریکایی « جن » چنانکه از مفهوم لغوی این کلمه به دست می ‏آید ، موجودی […]

دختران زیبای عاشق شغل جن گیری + عکس
شغل جن گیری ، جن

شغل گیری که در کشورهای خارجی وجود دارد در بین برخی نوجوانان طرفداران و جذابیت زیادی دارد، تا جایی که عده ای از آنها به سمت یادگیری و انجام آن می روند.

شغل جن گیری برای دختران نوجوان آمریکایی

« جن » چنانکه از مفهوم لغوی این کلمه به دست می ‏آید ، موجودی است ناپیدا که گفته می شود از شعله آتش آفریده شده، دارای علم و ادراک و تشخیص حق از باطل و قدرت منطق و استدلال است و خلقت آنها در روی زمین قبل از خلقت انسانها بوده است ، اما در مورد این موجود خرافه هایی هم وجود دارد که برای عده ای قابل باور است.

شغل جن گیری برای دختران نوجوان آمریکایی ، جن ، آتش

مثلا جن گیری یکی از کارهایی است که افراد خرافه پرست به سمت آن می روند و یا نوجوانان و جوانان که به این موضوعات علاقه مند هستند.

اکثر دختران در سنین نوجوانی بیشتر وقت خود را صرف خرید کردن و گردش با دوستان خود می کنند اما گروهی از دختران در آمریکا وجود دارند که از مدرسه باب لارسون در رشته جن گیری فارغ التحصیل شده و به کار جن گیری و خارج کردن ارواح شیطانی از بدن افراد می پردازند!!

حتما بخوانید   آیا توبه شخص زناکار پذیرفته میشود؟

ساوانا ، جس ، کریستینا ، ملانی و براین دخترانی هستند که بین 16 تا 19 سال سن دارند و پس از اینکه کشیش باب لارسون اعلام کرد که به افراد با ایمانی برای از بین بردن نیروهای شیطانی نیاز دارد، به مدرسه او مراجعه کرده و آموزش های لازم برای جن گیری و مبارزه با شیاطین را آموختند.

دختران زیبای علاقمند به شغل جن گیری ، آتش ، خرافه پرست

این دختران می گویند که این کار بسیار سخت، دشوار و در بعضی مواقع واقعا ترسناک است. آنها برای دفع جن و از بدن فرد مورد نظر از انجیل ، صلیب و آب مقدس استفاده می کنند و برای اینکار از مردم هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی کنند اما بیشتر مردم به آنها مبلغی پرداخت می کنند تا هزینه سفر آنها جبران شود.

براین می گوید که آنها خیلی کم برنامه های تلویزیون را تماشا می کنند چرا که در این برنامه ها شیطان را کاملا حس می کنند. آنها حتی اعتقاد دارند که فیلم هایی مانند هری پاتر و گرگ و میش، باعث تحریک شر و شیطان می شوند!

حتما بخوانید   عکس هایی که حیا را فدای لایک می کنند

دختران زیبای علاقمند به شغل جن گیری +

منبع :

  • بازدید : 89
  • بدون نظر
  • انتشار : 23 دی 94
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات