ایران16 / اخبار / حوادث / دستگیری معروف ترین اراذل و اوباش تهران و کشور + تصاویر

دستگیری معروف ترین اراذل و اوباش تهران و کشور + تصاویر

معروف ترین تهران و کشور + تصاویر

یکی از اراذل و اوباش های معروف تهران پس از تحمل حبس و آزادی از در یک مهمانی مجردی در ولنجک اقدام به دوستش کرد. وحید . م معروف ترین اراذل و اوباش تهران دستگیر شد.

دستگیری معروف ترین اراذل و اوباش سطح یک تهران

خبرگزاری ایسنا: سردار حسین رحیمی امروز پس از دستگیری “وحید. م” از معروف ترین اراذل و اوباش سطح یک تهران و کشور اظهار کرد:چهارشنبه شب خبر وقوع قتل در یک مهمانی مجردی به پلیس اطلاع داده شد و ماموران پلیس با حضور در بیمارستان متوجه شدند که سه نفر از سوی یکی از اراذل و اوباش معروف تهران به نام “وحید.م” مورد اصابت چاقو قرار گرفته اند که یکی از آنان به دلیل وخامت حالش جان خود را از دست داد.مهمانی مجردی

مهمانی مجردی

وحید م

وحید . م گنده لات ایران بعد از دستگیری

رحیمی با بیان اینکه با شناسایی اقدامات پلیس برای دستگیری وی آغاز شد، گفت:در تحقیقات بعدی مشخص شد که متهم به قتل یکی از معروف ترین اشرار سطح یک تهران است که حدود 24 ساعت پس از آزادی از زندان مرتکب به قتل شده است. این فرد چند ماه پیش به دلیل فحاشی و ارعاب در فضای مجازی با فردی دیگر معروف به هانی دستگیر شده که 24 ساعت پس از وقوع قتل با قید وثیقه از زندان آزاد شده و به همین مناسبت دوستانش برایش جشن آزادی گرفته بودند اما در این جشن او اقدام به کشتن یکی از دوستانش به نام “حسین گ” را کرد و دو نفر دیگر نیز مجروح شدند.
وحید م

دستگیری گنده لات تهران در مرز ترکیه

 

رحیمی با بیان اینکه متهم پس از ارتکاب قتل بلافاصله به خانه اش رفته و با جمع آوری مدارک قصد سفر قاچاقی به کشور ترکیه را داشت، گفت:این فرد به سرعت خودش را به یکی از شهرهای مرزی در محدوده ماکو و پل دشت رسانده و قصد داشت که به همراه تعدادی از دوستانش از طریق یک قاچاقچی انسان به ترکیه فرار کند که خوشبختانه با رصد قوی اطلاعاتی و همکاری خوب مرزبانی ماکو و ماموران پلیس آگاهی پل دشت، این فرد دستگیر شد.
رئیس پلیس پایتخت درباره جزئیات دستگیری این فرد نیز اظهارکرد:متهم در یکی از روستاهای کوهستانی واقع در 500 متری مرز ترکیه مخفی شده و در حالیکه در زیر یک تخته سنگ به رفته بود توسط ماموران پلیس دستگیر شد.
رحیمی با بیان اینکه این فرد با کمک همدستانش تمامی اسناد و شواهدی که پلیس می توانست از طریقش اقدام به شناسایی وی کند را از بین برده بود، گفت:اما ماموران پلیس با توان بالای اطلاعاتی خود این فرد را دستگیر کردند.

وحید م

 دستگیری اوباش مشهور تهران و کشور

وی با اشاره به سوابق متهم دستگیر شده خاطرنشان کرد:متهم که متولد سال 1363 است پیش از این هشت بار به اتهام جرایم مختلف روانه زندان شده و ده ها بار نیز به خاطر ایجاد مزاحمت برای شهروندان از سوی پلیس دستگیر شده بود. در جرایم این فرد اتهام قتل، مزاحمت، درگیری، ایجاد رعب و وحشت، تهدید و… وجود دارد که آخرین مورد دستگیری وی نیز مربوط به درگیری لفظی اش در فضای مجازی با یکی از اراذل و اوباش بود که پس از یک ماه و نیم با قید وثیقه از زندان آزاد شد.

وحید م

معروف ترین گنده لات و شرور تهران و کشور در ماکو

رحیمی درباره اینکه چرا چنین متهمی آنقدر زود از زندان آزاد شد، گفت:دلیلش را باید از مسئولان قضایی بپرسید.
رحیمی افزود:این فرد از معروف ترین اراذل و اوباش تهران و کشور بود و معتقد بود که همه چیز باید در خدمت او باشد و او گنده لات کشور است اما دیدید که چطور به دام پلیس افتاد وهمین می بایست درس عبرتی باشد برای دیگر مجرمان واراذل و اوباشی که قصد دارند امنیت مردم را به خطر بیندازند.
داغ خفن :   مردی که در استخرهای تهران دسیسه شیطانی داشت+عکس
تهران اعدام

این مرد اصفهانی 2 میلیارد تومان داد تا در تهران اعدام نشود + عکس