پیام صادقیان و شایعه دستگیری با زنان خیابانی
Iran16 پنج شنبه 30 دی 1395

پیام صادقیان و شایعه دستگیری با زنان خیابانیپیام صادقیان , وضعیت پیام صادقیان , پیام صادقیان در ماشین سازی , پیام صادقیان در تبریز , دستگیری پیام صادقیان , پیام صادقیان با زنان بدکاره , واکنش صادقیان به خبر دستگیری اش
پیام صادقیان که اخیرا به ماشین سازی تبریز پیوسته است خبری درباره او منتشر شد تحت عنوان دستگیری او با زنان خیابانی که او به این خبر واکنش نشان داد.

واکنش پیام صادقیان به با خیابانی

بازیکن فصل قبل صبای قم با امضای قراردادی به تیم فوتبال ماشین سازی تبریز پیوست . اما تازگیا درباره او شایعاتی منتشر شده است که در ادامه از اصل ماجرا باخبر میشوید.

پیام صادقیان در خصوص اینکه او را در یک مکان به خاطر ارتباط با زنان بدکاره دستگیر کردند واکنش نشان داد.

پیش تر خبری منتشر شد در خصوص اینکه 3 فوتبالیست مشهور در یک سفره خانه را دستگیر کردند که با زنان خیابانی ارتباط داشتند. در این میان از اسم های مختصر “پ.ص” و “م.م” نام برده شد که برخی اعتقاد دارند “پ.ص” پیام صادقیان است. او به این مسئله واکنش نشان داده و کرد شخص “پ.ص” او نمی باشد.

صادقیان با انتشار متن زیر، به این واکنش نشان داد؛

من که عادت کردم به کلی حواشی و همه هم میدونن که حواشی رو کلا کنار گذاشتم. خداروشکر من یک ماهی میشه که تبریزمو تو تیم جدیدم دارم تمرین می کنم و اینکه همش دارم واسه شماها پست می ذارم. خب کاری نداره که اونم مشخص میشه دیگه. عجب داستانی دارم من به خدا. بی خیال ما نمیشین.

پیام صادقیان

واکنش پیام صادقیان به خبر دستگیری اش

پیام صادقیان و شایعه دستگیری با زنان خیابانی

منبع : افکار نیوز
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر