دستگیری ۲۳ نفر در پارتی مختلط شبانه کرمان

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    دستگیری ۲۳ نفر در پارتی شبانه کرمان در پرونده دستگیری ۲۳ مجرم پارتی شبانه در کرمان، فردی که نقش محوری در برپایی پارتی ها ایفا می کرد، از طریق کانال تلگرامی خود افرادی را برای شرکت در این پارتی دعوت کرده است. وی ادامه داد: عمل این فرد شامل بزه های شرب خمر، دایر کردن […]

دستگیری ۲۳ نفر در پارتی مختلط شبانه کرمان

۲۳ نفر در پارتی شبانه کرمان

در پرونده دستگیری ۲۳ مجرم پارتی شبانه در کرمان، فردی که نقش محوری در برپایی ها ایفا می کرد، از طریق کانال تلگرامی خود افرادی را برای شرکت در این دعوت کرده است.
وی ادامه داد: عمل این فرد شامل بزه های شرب خمر، دایر کردن مرکز و ارتکاب فعل حرام منجر به جریحه دار شدن عفت عمومی شده بود.
وی با تاکید بر اینکه در اجرای قانون و ضوابط اسلامی مصمم هستیم، گفت: اجازه نمی دهیم افراد به اعمال ضد انقلاب دست بزنند و یا اجناس بنجل قاچاق خود را در قالب مزون لباس که در حاشیه پارتی ها برگزار می کنند، به فروش برسانند و دامن جامعه را لکه دار و ارزش های اسلامی را نادیده بگیرند.
سالاری از پلمپ محل برگزاری این جشن توسط بازپرس پرونده خبرداد و گفت: اجازه نمی دهیم با آبروی جامعه بازی شود.
وی بیان کرد: تحقیق از متهمان این پرونده که اقدام به شرب خمر و رقص مختلط با پوشش های نامناسب کرده بودند، آغاز شده است.
وی با اشاره به دغدغه و مطالبه قشر مذهبی جامعه برای تشدید برخورد با موارد تخلف تصریح کرد: به عنوان مجری قوانین و مقررات دینی، مسئولیت داریم و مسئولیت ما اجرای دقیق قانون برای همه افراد، صرف نظر از صنف و سلیقه آنهاست.
دادستان کرمان اظهار کرد: همه ما نیاز به تقویت باورهای دینی خود داریم و ماه رمضان، فرصت مغتنمی برای خودسازی است و این گونه غفلت ها در عصر انتظار، خسران بزرگی برای آدمی به دنبال دارد.
وی با تاکید بر پیشگیری از جرم در و بخصوص گفت: دادستانی کرمان در راستای پیشگیری از جرم در فضای مجازی و بخصوص موبایلی اشراف لازم را داشته و رصد و کنترل دقیقی به صورت مستمر در حال انجام است.

حتما بخوانید   تلاش مرگبار 2 دختر برای شرکت در پارتی شبانه
دستگیری ۲۳ نفر در پارتی مختلط شبانه کرمان
منبع : ایرنا

 

منبع :

  • بازدید : 188 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 05 خرداد 95

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات