دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی به سرطان دست مبتلا شد! عکس

تخفیفان

تبلیغات

مطالب مرتبط

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی به سرطان دست مبتلا شد! عکس

دنیا فنی زاده, عکس دنیا فنی زاده, دنیا فنی زاده عکس, دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی, سرطان دنیا فنی زاده, سرطان دست دنیا فنی زاده, سرطان عروسک گردان کلاه قرمزی

بیماری عروسک گردان

دنیا فنی زاده، عروسک‌گردان محبوب کلاه قرمزی، به بیماری مبتلا شده است. هایده غیوری، مادر این هنرمند از وضعیت سلامت و درمان بیماری خبر داد.

به گفته هایده غیوری،‌ دنیا فنی‌زاده که به سرطان عضله دست راست مبتلا شده است، برای انجام مراحل پرتودرمانی و تا زمان آغاز مراحل بعدی درمان، از بیمارستان مرخص شده است.

غیوری گفت: سرطان علاوه بر عضله دست راست، پشت گردنش را هم درگیر کرده و اکنون پرتو درمانی‌اش تمام شده و چند روز است که در منزل به سر می‌برد تا دور دوم درمانش آغاز شود.
دنیا فنی زاده

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی

 

مادر این هنرمند عروسک‌گردان اضافه کرد: با تجویز و تشخیص پزشک معالج، دنیا مرخص شده و در منزل استراحت می‌کند تا تقویت شود و مدتی بعد دوباره آزمایش‌هایی انجام می‌شود تا از روند درمان و کنترل بیماری مطلع شویم.

دنیا فنی زاده ، فرزند زنده‌یاد پرویز فنی‌زاده از بازیگران سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. این هنرمند عروسک‌گردان که نزدیک به دو سال است دیگر کار نمی‌کند، به سرطان عضله دست راست مبتلاست و چندی پیش نیز به کما رفته بود.

منبع : ilna.ir

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار روی بنر زیر کلیک کنید

عکس لختی عکس لختی دانلود-سریال-عاشقانه

نظرات


X بستن تبليغات
X بستن تبليغات