بیماری دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی دنیا فنی زاده، عروسک‌گردان محبوب کلاه قرمزی، به بیماری سرطان مبتلا شده است. هایده غیوری، مادر این هنرمند از وضعیت سلامت و درمان بیماری سرطان دنیا فنی‌زاده خبر داد. به گفته هایده غیوری،‌ دنیا فنی‌زاده که به سرطان عضله دست راست مبتلا شده است، برای انجام مراحل […]

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی به سرطان دست مبتلا شد! عکس

بیماری عروسک گردان

دنیا فنی زاده، عروسک‌گردان محبوب کلاه قرمزی، به بیماری مبتلا شده است. هایده غیوری، مادر این هنرمند از وضعیت سلامت و درمان بیماری خبر داد.

به گفته هایده غیوری،‌ دنیا فنی‌زاده که به سرطان عضله دست راست مبتلا شده است، برای انجام مراحل پرتودرمانی و تا زمان آغاز مراحل بعدی درمان، از بیمارستان مرخص شده است.

غیوری گفت: سرطان علاوه بر عضله دست راست، پشت گردنش را هم درگیر کرده و اکنون پرتو درمانی‌اش تمام شده و چند روز است که در منزل به سر می‌برد تا دور دوم درمانش آغاز شود.
دنیا فنی زاده

دنیا فنی زاده عروسک گردان کلاه قرمزی

 

مادر این هنرمند عروسک‌گردان اضافه کرد: با تجویز و تشخیص پزشک معالج، دنیا مرخص شده و در منزل استراحت می‌کند تا تقویت شود و مدتی بعد دوباره آزمایش‌هایی انجام می‌شود تا از روند درمان و کنترل بیماری مطلع شویم.

حتما بخوانید   عکس/ همدردی جناب‌خان با کلاه قرمزی

دنیا فنی زاده ، فرزند زنده‌یاد پرویز فنی‌زاده از سرشناس سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است. این هنرمند عروسک‌گردان که نزدیک به دو سال است دیگر کار نمی‌کند، به سرطان عضله دست راست مبتلاست و چندی پیش نیز به کما رفته بود.

منبع : ilna.ir

منبع :

  • بازدید : 257
  • بدون نظر
  • انتشار : 02 مهر 95
برچسب ها
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات