خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / رابطه زناشویی و فواید باورنکردنی و خفن آن
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

رابطه زناشویی و فواید باورنکردنی و خفن آن

رابطه زناشویی

۱-  به فعالیت سیستم ایمنی کمک می کند

متخصصان سلامت معتقدند افرادی که از لحاظ فعال ترند، کمتر بیمار می شوند.
بدن زوج هایی که دارند، در مقابل ویروس ها، میکروب ها و سایر عوامل بیماری زا مقاوم تر است. پژوهشگران متوجه شده اند سطح یک آنتی بادی خاص در بدن زوج هایی که ۱ یا ۲ بار در هفته زناشوییدارند، بیشتر از زوج هایی است که شان کمتر است.

۲- تمایلات جنسی را تقویت می کند

دوست دارید زندگی جنسی بانشاطی داشته باشید؟ تجربه هر بار آمیزش باعث بهبود آن می شود و تمایلتان هم به این ارتباط بیشتر می شود. رابطه زناشویی در خانم ها کاهش خشکی، افزایش گردش خون و خاصیت ارتجاعی واژن را در پی دارد که همه این موارد باعث لذت بخش تر شدن رابطه زناشویی می شود.

۳- کنترل مثانه را در خانم ها تقویت می کند

رابطه زناشوییی خوب، درست مثل تمرینی برای تقویت عضلان کف لگنی است. وقتی خانمی شهوانی شده و را تجربه می کند، این عضلات منقبض می شود و قدرتشان بیشتر خواهدشد.

۴- فشار خون را کاهش می دهد

محققان معتقدند رابطه ای مستقیم بین برقراریرابطه زناشوییو کاهش فشار خون وجوددارد. پژوهش های زیادی در این زمینه انجام و مشخص شده رابطه زناشویی به طور خاص (و نه خودارضایی) باعث کاهش فشار خون انقباضی می شود.

۵- یک ورزش محسوب می شود

رابطه زناشویی

متخصصان معتقدند رابطه زناشوییمی تواند ورزش بسیار خوبی باشد؛ البته جای دویدن روی تردمیل را نمی گیرد اما تا حدی با این ورزش قابل مقایسه است. زوج در یک دقیقه رابطه زناشویی ۵۰ کیلو کالری انرژی می سوزانند که بیشتر از مقدار کالری ای است که حین تماشای تلویزیون صرف می شود. در این رابطه، ضربان قلب فرد بالا می رود و عضلات بسیاری فعالیت دارند. پس خوب است کمتر این رابطه را پشت گوش بیندازید و با کمک همسرتان حتی برنامه منظمی برایش ترتیب دهید. تداوم رابطه زناشوییدرست مثل ورزش کردن، باعث افزایش فوایدش می شود.

حتما بخوانید :   دانستنی های لازم برای رابطه جنسی لذت بخش

۶- احتمال بروز حمله قلبی را کاهش می دهد

یک زندگی سالم جنسی برای قلب هم خوب است. رابطه زناشویی علاوه بر اینکه باعث افزایش ضربان قلب می شود، به سطح تعادل هورمون های استروژن (زنانه) و تستوسترون (مردانه) در بدنتان کمک می کند. حتی وقتی سطح یکی از این دو هورمون پایین باشد، سلامتتان با مشکلات زیادی مواجه می شود؛ از پوکی استخوان گرفته تا حتی بیماری های قلبی. اگر سعی کنید رابطه زناشوییتان مرتب تر باشد، حالتان بهتر خواهدشد. نتایج پژوهش های محققان مشخص کرده احتمال مرگ بر اثر سکته قلبی در مردانی که حداقل ۲ بار در هفته با همسرشان رابطه زناشوییدارند، بسیار کمتر از مردانی است که به ندرت رابطه زناشوییرا تجربه می کنند.

۷- دردها را کاهش می دهد

قبل از اینکه یک آسپرین بخورید، سعی کنید به ارگاسم برسید!

متخصصان حوزه روابط جنسی معتقدند ارگاسم می تواند درد را از بین ببرد زیرا همزمان با رسیدن به اوج لذت در رابطه زناشویی هورمونی ترشح می شود که آستانه تحمل درد را افزایش می دهد. البته تحریک بدون تجربه ارگاسم هم می تواند همین کلک را به دردهایتان بزند. محققان متوجه شده اند تحریک واژینال می تواند درد مزمن پشت، پا، دردهای آرتروزی و حتی برخی سردردها را از بین ببرد.

حتما بخوانید :   آلت جنسی مردانه در غذای این زن (تصاویر 18+)

۸- احتمال بروز سرطان پروستات را کاهش می دهد

دنبال احساستان بروید تا بتوانید سرطان پروستات را از خودتان دور کنید!

احتمال بروز سرطان پروستات در مردانی که مرتب با همسرشان رابطه زناشوییدارند و حداقل ۲۱ بار در ماه انزال را تجربه می کنند، بسیار کمتر است. البته مشخص نیست در این پژوهش، رابطه زناشوییتنها مورد موثر در بروز سرطان پروستات باشد و مسلما عوامل زیادی خطر بروز سرطان را افزایش می دهد اما رابطه زناشویی منظم ضرری نخواهدداشت.

۹- کیفیت خواب را بهبود می بخشد

معمولا زوج ها بعد از رابطه زناشوییو تجربه اوج لذت از این رابطه، آرام می گیرند و خیلی سریع به خواب می روند که این موضوع یک دلیل کاملا علمی دارد؛ بعد از تجربه ارگاسم، هورمون پرولاکتین در بدن ترشح می شود و این هورمون مسئول بروز احساس آرامش و خواب آلودگی بعد از رابطه زناشویی است.

۱۰- استرس را کاهش می دهد

نزدیک بودن به همسرتان می تواند استرس و تشویش شما را آرام کند. لمس کردن و در آغوش گرفتن باعث ترشح طبیعی «هورمون های احساس خوب» می شود. برانگیختگی جنسی با آزاد کردن مواد شیمیایی در مغز، باعث افزایش لذت مغز و سیستم پاداش بدن می شود. یادتان باشد نزدیکی و صمیمیت زوج می تواند اعتماد به نفس و حس شادمانی را هم تقویت کند./سیب سبز

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
	 خرید پستی دستگاه کباب ساز خانگی

مطلب پیشنهادی

خوشبخترین زوج ها از نظر جنسی در کدام کشورها هستند

خوشبخترین زوج ها از نظر جنسی در کدام کشورها هستند حدود 64 درصد از مردان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *