خانه / اخبار / مجله خبری / رونی کلمن با کمک مافیا آمده تا برای زنان ایرانی کلاس فیگور بگذارد
مهره مار اصل

رونی کلمن با کمک مافیا آمده تا برای زنان ایرانی کلاس فیگور بگذارد

یزدان راد می گوید: بنده سالها با “رونی کلمن” بودم و حتی با این فرد زندگی کردم، این فرد حتی نمی‌دانست و خاورمیانه کجا است، “کلمن” فردی است که برای شرکت‌های بزرگ مکمل و دارو فعالیت می‌کند و ما ورزشکاران بدنسازی چنین افرادی را نمی‌توانیم در جرگه پرورش اندام کارهای سالم عنوان کنیم .
قهرمان ایران و اَسیا هشدار داد/" کلمن" با کمک مافیا آمده تا برای زنان کلاس فیگور بگذارد

– قهرمان پرورش اندام ایران نسبت به نقش مافیای فساد و شرکت‌های مکمل و دارویی جهان برای حضور “رونی کلمن” آمریکایی در ایران که به ماشین عضله‌سازی با دارو معروف است هشدار داد و گفت: این ماشین عضله می‌خواهد برای زنان کلاس فیگور بگذارد.

یزدان راد نسبت به نقش مافیای فساد و شرکت‌های مکمل دارویی جهان برای حضور “رونی کلمن” آمریکایی در ایران هشدار داد و اظهار داشت: بنده هفته‌ها است که با رسانه ملی در تماس هستم تا این هشدار را بدهم ولی دریغ از همکاری که با ما شود.

وی ادامه داد: حضور “رونی کلمن” آمریکایی که معروف به ماشین عضله سازی با دارو است با روش کنونی که فدراسیون پرورش اندام پیش گرفته است اصلاً صحیح نیست، زیرا چطور می‌شود یک زن (روناک یونسی) مسئول هماهنگی برای حضور این پرورش اندام آمریکایی در ایران باشد و طرفی دیگر این آمریکایی می‌خواهد برای بانوان کشورمان هم کلاس پرورش اندام بگذارد، و این سئوال پیش می‌آید این ماشین عضله می‌خواهد برای زنان ما فیگور بگیرد؟

راد با انتقاد از هزینه‌های میلیاردی که برای شرکت در کلاس “رونی کلمن” از جوانان کشورمان گرفتند، گفت: چطور امکان دارد هر فردی که می‌خواهد با “رونی کلمن” بگیرد باید تا 7 5 میلیون ریال پرداخت کند و در نهایت افراد باید در حدود 20 میلیون ریال برای حضور 2 ساعت در کلاس این آمریکایی بپردازند.

حتما بخوانید :   آخرین اخبار چهره ها و بازیگران معروف ایران

وی عنوان کرد: بنده سالها با “رونی کلمن” بودم و حتی با این فرد زندگی کردم، این فرد حتی نمی‌دانست ایران و خاورمیانه کجا است، “کلمن” فردی است که برای شرکت‌های بزرگ مکمل و دارو فعالیت می‌کند و ما ورزشکاران بدنسازی چنین افرادی را نمی‌توانیم در جرگه پرورش اندام کارهای سالم عنوان کنیم زیرا این افراد در مسابقات مستر المپیا شرکت می‌کنند که دوپینگ کردن در آن آزاد است، بنابراین ما فقط پرورش اندام کاران جهانی را قبول داریم که دوپینگ نمی‌کنند، از طرفی دیگر در مسابقات مستر المپیا فقط 15 نفر شرکت می‌کنند در حالیکه در مسابقات جهانی در حدود 400 نفر رقابت می‌کنند.

 

راد ادامه داد: با این وجود اگر “رونی کلمن” 10 سال پیش در ایران حضور پیدا می‌کرد باز هم حرفی نبود ولی در حال حاضر این ماشین عضله سازی با دارو یک دهه است که دیگر در رقابت‌های حرفه ای پرورش اندام شرکت نمی‌کند و بازنشسته شده است، حتی به جرات می‌توانم عنوان کنم با توجه به شناختی که بنده از این فرد دارم “کلمن” حتی یک برنامه غذایی نیز نمی‌تواند ارائه کند به خاطر همین مسئولان هماهنگ کننده حضور “کلمن” از پرورش اندام کاران به نام ایرانی خواستند تا وی را همراهی کنند تا بتواند پاسخ شرکت کنندگان را بدهد.

حتما بخوانید :   اخبار جدید بازیگران و ستاره ها در فضای مجازی (بهمن ماه)

قهرمان پرورش اندام ایران و اَسیا با اشاره به اینکه با توجه به شرایط رکود اقتصادی کشور حضور این آمریکایی فقط به اقتصاد و مصرف بی رویه مکمل‌ها و خروج ارز از کشور زیان خواهد زد، خاطرنشان کرد: بنده از دکتر تقی‌خانی سرپرست فدراسیون پزشکی ورزشی ایران درخواست می‌کنم که با توجه به زحمات و مطالعاتشان درباره دوپینگ و مواد نیروزا حتماً نسبت به حضور “رونی کلمن” آمریکایی که به یک تجارت تبدیل شده است و مهمانان ویژه وی نه تنها قهرمانان بدنسازی بلکه بازیگرهای زن جوان کشور هستند هر چه سریعتر اقدامی کند.

یزدان راد قهرمان پرورش اندام ایران و اَسیا از افشای فساد در پرورش اندام کشور و همچنین پشت پرده‌های حضور این ماشین عضله سازی آمریکایی در روزهای آینده خبر داد.

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

مطلب پیشنهادی

مردی که با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت (موسس مجله پلی بوی)

 این مرد با هزاران دختر زیبا رابطه جنسی داشت «موسس مجله پلی بوی» هیو هفنر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *