ایران16 / عکس بازیگران / زیباترین عکس های هنگامه قاضیانی

زیباترین عکس های هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی بازیگر سینما و تلوزیون متولد ۱۳۴۹ در مشهد است وی فارغ التحصیل رشته فلسفه غرب از دانشگاه سانفرانسیسکو آمریکاست.

از سال ۷۹ با فیلم سینمایی سایه روشن بازیگری را آغاز نمود و هم اکنون به عنوان یکی از چهره های شاخص عرصه بازیگری به او نگاه میشود.

هنگامه قاضیانی دو سیمرغ بهترین بازیگر اول نقش زن را از جشنواره های ۸۶ و ۹۰ در کارنامه افتخاراتش دارد.

بیوگرافی کامل و سری اول عکسهای هنگامه قاضیانی

هنگامه قاضیانی

عکسهای جدید هنگامه قاضیانی

عکس بی حجاب هنگامه قاضیانی

بیوگرافی کامل و عکسهای جدید هنگامه قاضیانی بازیگر سینما و تلوزیون

عکس بی حجاب هنگامه قاضیانی با موهای براونی

عکس جدید از چهره جذاب هنگامه قاضیانی

عکس بازیگران و سینماگران ایرانی

عکسهای جدید بازیگران و هنرمندان روی فرش قرمز جشنواره

هنگامه قاضیانی رو فرش قرمز

تصاویر بازیگران زن سینمای ایران

هنگامه قاضیانی و رضا یزدانی خواننده راک ایرانی

هنگامه قاضیانی و رضا یزدانی خواننده راک ایرانی

مدل شال و مانتو هنگامه قاضیانی

Hengameh ghaziani new photo shots

عکسهای جدید هنگامه قاضیانی بازیگر سینمای ایران

مصاحبه جدید هنگامه قاضیانی

  • از ورودتان به عرصه بازیگری برایمان بگویید ، چرا اینقدر دیر و در سن ۳۰ سالگی؟

خب من از ۲۲سالگی و قبل از اینکه برای تحصیل به آمریکا بروم به‌طور جدی برای بازیگر شدن تصمیم گرفتم اما پدرم و خانواده پدری خیلی دوست داشتند که من این کار را دیرتر شروع کنم. در واقع تحصیل در مدارج عالی به هنر ترجیح داشت و من هم بنا بر میل خانواده ام پس از اتمام تحصیلاتم وارد عالم هنر شدم.

  • از پسرت اشکان برایمان بگو

رابطه من و پسرم رابطه درستی است. راستش همیشه فکر می‌کنم که در زمینه حضور پسری مثل اشکان در زندگی‌ام شانس خیلی بزرگی آوردم. خیلی وقت‌ها یادمان می‌رود که در چه شرایطی در مقابل هم قرار داریم. من بعضی وقت‌ها مادرش هستم، یک وقت‌هایی خواهرش می‌شوم و خیلی وقت‌ها هم پیش آمده که دوست صمیمی‌اش بودم. به نظرم اشکان هم دقیقا همین حس را دارد.

وقتی نگاه اشکان را به زندگی می‌بینم، هیچ عقده‌ای در آن پیدا نمی‌کنم. شاید علتش این باشد که بعد از جدایی ما، او تحت هیچ شرایطی در خشونت رشد نکرد. فضای اطرافش آرام بود و همین باعث شده تا امروز وقتی به روحیات و رفتارهاش نگاه می‌کنم به خودم ببالم که چنین پسری دارم. در واقع نسبت به او همیشه در زندگی سربلند بوده‌ام.

  • شما متولد ۴۹ هستید ودهه پنجم زندیگتان را سپری میکنید

من عاشق سنم هستم. عاشق خط و خطوطی هستم که روی صورتم می‌افتد. چون این‌ها به من راهی را نشان می‌دهد که آمده‌ام و همین به من قدرت می‌دهد. همین حالا عکس‌هایی که در این یکی دو سال دارم را خیلی بیشتر از عکس‌های جوانی‌ام دوست دارم. چون کودک درونم هنوز زنده است و همین است که اجازه نمی‌دهد کینه و حسادت در وجودم جایی داشته باشد. امیدوارم که خدا به من کمک بکند که هیچ وقت سنگین نشوم و به نقطه‌ای نرسم که سرخورده بشوم.

  • حرف اخر؟

صادقانه بگویم به شدت به این موضوع اعتقاد دارم که نیروهایی به من کمک می‌کنند که مسیر را درست بروم وگرنه ممکن بود من هم مثل خیلی‌ها راه را اشتباه بروم. فکر می‌کنم خدا خیلی دوستم دارد که تا حالا اتفاق یا حاشیه‌ای در کنار شغلم نداشتم.

گردآوری : مجله هنری هر روز

عکس پروفایل خاص و خفن 2019 – 1398