سرویس جدید اشتراک گذاری عکس گوگل به زودی معرفی می شود
Iran16 دوشنبه 4 بهمن 1395

سرویس جدید اشتراک گذاری عکس گوگل به زودی معرفی می شود


شهادت اتش نشان


سرویس جدید اشتراک گذاری گوگل به زودی معرفی می شود

Is-This-Google-s-New-Logo-381554-2-710x434

بلومبرگ به تازگی گزارش داده که سرویس اشتراک گذاری جدید گوگل در مورد عکس ها به از سوی این شرکت معرفی خواهد شد.

بر اساس گزارشات بلومبرگ، این سرویس جدید گوگل در مورد اشتراک گذاری عکس و ذخیره سازی آن است و این سرویس جدید به شبکه اجتماعی گوگل پلاس متصل نمی شود.

گفته شده که سرویس جدید گوگل می تواند در کنفرانس I/O گوگل توسط این شرکت معرفی شود. کنفرانسی که به طور سالانه توسط گوگل برگزار می شود و گفته شده که این کنفرانس امسال در تاریخ 28 و 29 می در محل همیشگی خود یعنی سانفرانسیسکو برگزار خواهد شد.

نکته توجه که در بالا هم بدان اشاره کردیم این است که گوگل گفته :

سرویس جدید به اشتراک گذاری عکس و ذخیره سازی اپلیکیشن ها برای اولین بار از پلت فرم شبکه اجتماعی این شرکت یعنی گوگل پلاس جدا می شود.

پس باید گفت که با وبسایت جدید اشتراک گذاری ، کاربران قادر به اشتراک گذاری خود در شبکه های اجتماعی همچون فیسبوک و توییتر خواهند بود.

گوگل با این کار به دنبال رقابتی جدید در این زمینه است که در آن، کاربران با آزادی عمل بتوانند تصاویر و محتوای ذخیره سازی خود را در همه جا به اشتراک بگذارند.

هرچند که گوگل فعلا به طور دقیق به این موضوع اشاره نکرده، و سخنگوی این شرکت هم در مورد اظهار نظر پیرامون این سرویس جدید امتناع ورزیده، اما بر اساس خبرها و گزارشات، باید منتظر ارائه این سرویس جدید در کنفرانس سالانه گوگل باشیم.

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر