ایران16 / اخبار / عکس های خفن از اوباش ترین زن تهران !

عکس های خفن از اوباش ترین زن تهران !

های خفن از اوباش ترین زن تهران !

عکس های دیدنی از اوباش ترین زن در تهران !
سکینه قاسمی به «پری بلنده» از اوباش در ساقط کردن دولت مصدق بود که پس از انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۷ در ، در ۲۱ تیر ۱۳۵۸ به اتهام فساد فی‌الارض، اعدام شد.وی از جمله افراد فعال ـ سلطنت طلب‌های چاقوکش، ارازل و اوباش ـ در کودتا، که در بسیج توده‌های نا‌آگاه مردم علیه مصدق نقش مهمی داشت.
عکس های دیدنی از اوباش ترین زن در تهران !
متاسفانه اطلاعات زیادی از او وجود ندارد و کسی هم اطلاعات چندانی هم در دست ندارد ولی از عومل سرکوب رژیم شاهنشاهی بود که به همراه شعبان جعفری مشهور به شعبان بی‌مخ در در بازگرداندن «محمد رضا پهلوی» به قدرت و ساقط کردن دولت مصدق به خوبی ایفای نقش کرد. همچنین وی یکی از مشهور‌ترین زنان اوباش تهران بود که باندهای گسترده‌ای در اغفال روستایی و به کار گیری آنان در خانه‌های فساد خود داشت.
پری بلنده چماق بدست در کودتای آمریکایی انگلیسی ۲۸ مرداداو زنی شاه‌دوست و دیکتاتورطلب بود که باند مافیایی فحشا و فساد را در طول ده‌ها سال رهبری می‌کرد. پری بلنده چندین خانهٔ فساد در محلهٔ بدنام تهران «شهر نو» و منازل متعددی در سایر نقاط تهران داشت و از طریق تهیه کردن مواد مخدر و دخترکان کم سن و سال برای محافل مقامات دولتی و دربار ستمشاهی، سر و سری هم با رجال به هم زده و به قول دارای تیغ برنده‌ای بود!
عکس های دیدنی از اوباش ترین زن در تهران !
سکینه قاسمی؛ زنان و دختران زیادی را به فساد و گمراهی کشاند، بخصوص دختران روستایی که از سواد کمتری برخوردار بودند. عوامل باند پری بلنده؛ زنان و دختران روستایی را می‌ربودند و یا اغفال می‌کردند و به «شهر نو» منتقل می‌کردند.
بازی روزگار اما چنان بود که «پری بلنده» که نقش مهمی در سرنگون کردن دولت محمد مصدق ایران داشت، پس از دو دهه از وقوع کودتای ۲۸ مرداد و با وقوع انقلاب اسلامی، به حکم قاضی شرع انقلاب،به جرم فساد فی الارض اعدام شد.
داغ خفن :   زنی که نامزدش را با قلاده سگ در شهر می چرخاند + تصاویر
ترلان پروانه بدحجاب

ترلان پروانه بالاخره در دبی آفتابی شد + عکس