خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / بعضی از کارگردان ها دنبال بازیگر نیستند نامزد میخواهند
مهره مار اصل فال-حافظ
بعضی از کارگردان ها دنبال بازیگر نیستند نامزد میخواهند

بعضی از کارگردان ها دنبال بازیگر نیستند نامزد میخواهند

در موضوع تازه ای نیست تقریبا اولین کسی که به فساد در سینما اشاره کرد مرحوم سلحشور بود . ابتدا خیلی از منتقدینایشان در این باره که اگر فسادی هم وجود دارد صرفا فقط از طرف خانمها نیست بلکه این فساد به طور کلی بین تمام عوامل فیلم می باشد . اما سلحشور معتقد بود فساد را زنان بازیگر ایجاد کرده اند . بعد از ایشان نوبت به افشاگری پرستو صالحی بود صالحی هم از این موضوع که باید حتما داشته باشید یا اینکه روابط غیر اخلاقی ایجاد کنید بسیار گلایه مند بودند و اما السا فیروز آذر این بار به صورت بسیار جد و با یک لحن تند فساد در سینما را بیان کردند .

مورد فساد در سینما گفت : بله قبول دارم اگر پارتی نباشد یا اینکه روابط غیر اخلاقی ایجاد نکنید خیلی سخت می توان وارد سینما شد اما این نوع فساد مختص فقط زن نیست بلکه تمام عوامل صحنه در این موضوع دخیل هستند . من به عنوان دستیار کارگردان مشغول به فعالیت بودم و به واقع می دیدم که بعضی از کارگردان ها نه به خاطر اینکه بازیگر تیپ و ظاهرش به نقش میخورد بلکه فقط به خاطر ایجاد روابط نقش را به ایشان می دادند .

حتما بخوانید :   تک عکس های بی حجاب بازیگران زن ایرانی 1394 2015

متاسفانه بعضی از کارگردان ها دنبال بازیگر نیستند بلکه به امید نامزد کردن با بازیگر وی را انتخاب می کنند . این واقعیت تلخیست اما وجود دارد . بسیاری از علاقه مندان به دنیای بازیگری و سینما مجبورند پشت درهای بسته منتظر باشند یا باید پارتی پیدا کنند یا اینکه عقایدشان را تغییر بدهند .

السا فیروز آذر در ادامه توضیح داد : متاسفانه با کمی تحقیق متوجه شدم این روند از گزینش بازیگر فقط مخصوص نیست بلکه کشورهای پیشرفته مثل امریکا هم از این قانون تبعیت می کنند . اما هیچ وقت نباید فراموش کنیم تر و خشک نباید با هم بسوزند خیلی از کارگردان های ایرانی هستند که با دقت کامل بدون اینکه به حواشی نگاه کنند بازیگر انتخاب می کنند .

خریدکاندوم-خرید-کاندوم
بازیگران و چهره های مشهوری که ازدواج مجدد داشتند +تصاویر

بازیگران و چهره های مشهوری که ازدواج مجدد داشتند +تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *