خانه / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / بعضی از کارگردان ها دنبال بازیگر نیستند نامزد میخواهند
مهره مار اصل
بعضی از کارگردان ها دنبال بازیگر نیستند نامزد میخواهند

بعضی از کارگردان ها دنبال بازیگر نیستند نامزد میخواهند

در موضوع تازه ای نیست تقریبا اولین کسی که به اشاره کرد مرحوم سلحشور بود . ابتدا خیلی از منتقدینایشان در این باره که اگر فسادی هم وجود دارد صرفا فقط از طرف خانمها نیست بلکه این فساد به طور کلی بین تمام عوامل فیلم می باشد . اما سلحشور معتقد بود فساد را زنان بازیگر ایجاد کرده اند . بعد از ایشان نوبت به افشاگری پرستو صالحی بود خانم صالحی هم از این موضوع که باید حتما پارتی داشته باشید یا اینکه روابط غیر اخلاقی ایجاد کنید بسیار گلایه مند بودند و اما السا فیروز آذر این بار به صورت بسیار جد و با یک لحن تند را بیان کردند .

مورد فساد در سینما گفت : بله قبول دارم اگر پارتی نباشد یا اینکه روابط غیر اخلاقی ایجاد نکنید خیلی سخت می توان وارد سینما شد اما این نوع فساد مختص فقط نیست بلکه تمام عوامل صحنه در این موضوع دخیل هستند . من به عنوان دستیار مشغول به فعالیت بودم و به واقع می دیدم که بعضی از ها نه به خاطر اینکه بازیگر تیپ و ظاهرش به نقش میخورد بلکه فقط به خاطر ایجاد روابط نقش را به ایشان می دادند .

حتما بخوانید :   عکس بازیگران در شبکه های اجتماعی اردیبهشت ۹۵

متاسفانه بعضی از کارگردان ها دنبال بازیگر نیستند بلکه به امید نامزد کردن با بازیگر وی را انتخاب می کنند . این واقعیت تلخیست اما وجود دارد . بسیاری از علاقه مندان به دنیای بازیگری و سینما مجبورند پشت درهای بسته منتظر باشند یا باید پارتی پیدا کنند یا اینکه عقایدشان را تغییر بدهند .

السا فیروز آذر در ادامه توضیح داد : متاسفانه با کمی تحقیق متوجه شدم این روند از گزینش بازیگر فقط مخصوص نیست بلکه کشورهای پیشرفته مثل امریکا هم از این قانون تبعیت می کنند . اما هیچ وقت نباید فراموش کنیم تر و خشک نباید با هم بسوزند خیلی از کارگردان های هستند که با دقت کامل بدون اینکه به حواشی نگاه کنند بازیگر انتخاب می کنند .

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
خرید اینترنتی گن لاغری زیپی sculpting

مطلب پیشنهادی

این پنج بازیگر زن در کودکی مورد تجاوز جنسی قرار گرفتند

سایت MovieMag پنج بازیگر معروف هالیوود را که در کودکی مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌ …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *