خانه / سبک زندگی / زناشویی / فیلم آموزش روشهای نزدیکی
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

فیلم آموزش روشهای نزدیکی

دانلود فیلم

دانلود فیلم آموزش روشهای نزدیکی دخول

دانلود فیلم آموزش روشهای نزدیکی آمیزش زن و مرد

در این پست از سایت قصد داریم تا به شما عزیزان آموزش صحیح نزدیکی زن و مرد ( زوجین ) را به شما یاد دهیم .

آموزش-روشهای-نزدیکی

توضیحات : امروزه شاهده بسیاری از مشکلات در زوجین هستیم که یکی از آنها عدم آشنایی با تکنیک های نزدیکی و دخول میباشد که سرانجان به ناکامی در روابط زناشویی می انجامد .

آموزش روشهای دخول و نزدیکی :

روش معمولی : در حدود ۸۰ درصد زوجین براساس آمار  کامنر به این روش عادت داشته یا از این روش استفاده می کنند. در این حالت زن به پشت خوابیده ، رانها را از هم باز و زانوها را کمی خم می کند. در این حال مرد دربین دو ران زن قرار گرفته و پس از دخول آلت روی او می خوابد در حالیکه نقطه اتکایش روی زانوانش است.

طریقه متقاطع : (روش X ) پس از مغازله در زمان دخول زن به پشت خوابیده و پاها را دراز می کند. سپس مرد در یک پهلوی زن می خوابد طوریکه بدنش با بدن زن زاویه ۶۰۰ درجه تشکیل دهد حال کمتر یا بیشتر . در این حالت زن پایی را که نزدیک مرد است بلند کرده و بر روی رانهای زن می اندازد سپس مرد خود را در لابلای پاهای زن جای داده و دخول می کند. در این روش امکان تحریک جنسی زن بیشتر است.

حتما بخوانید :   آموزش تصویری روش نزدیکی در پوزیشن ها

روش پاهای خمیده : در این حالت زن به پشت خوابیده و پاها را روی شکم کاملا جمع و یا روی شانه های مرد می گذارد (برای زنهای قوی بنیه) و یا دور کمر مرد حلقه می کند و مرد می تواند حین دخول دستها را پشت زانوهای زن انداخته و بطرف خودش بکشد.

حالت نشسته : مرد در زیر و زن روی مرد قرار گرفته و آلت را داخل واژن خود می نماید و با حرکات جلو و عقب یا بالا و پایین بدن خود عمل مقاربت را خودش کنترل می کند .

روش زانوزدن زن : در این حالت زن زانو زده و به جلو خم می شود یا سر را روی بالشی می گذارد و مرد در بین پاهای زن قرار گرفته دخول می کند.

 

در این ویدیو آموزشی شما با نحوه صحیح آموزش روشهای نزدیکی و دخول آشنا میشوید .

آموزش روشهای نزدیکی

مطلب پیشنهادی

آموزش تصویری روش نزدیکی در پوزیشن ها

آموزش تصویری روش های نزدیکی در پوزیشن ها و شرایط مختلف   بسیاری از مشکلات میان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *