اجل قاتل جنایتکار قبل از اعدام رسید

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    مرگ قاتل قبل از اعدام مرد تبهکاری که برای سرقت یک خودرو مالک آن را کشته بود با رأی قضات دیوانعالی کشور به قصاص محکوم شد اما سرنوشت این مرد طور دیگری رقم خورد و یک روز مانده به اجرای حکم اعدام در زندان به دلیل بیماری قلبی جان باخت. پنجم آبان سال 88 مرد […]

اجل قاتل جنایتکار قبل از اعدام رسید

قبل از

مرد تبهکاری که برای یک خودرو مالک آن را کشته بود با رأی قضات دیوانعالی کشور به محکوم شد اما سرنوشت این مرد طور دیگری رقم خورد و یک روز مانده به اجرای حکم اعدام در زندان به دلیل بیماری قلبی جان باخت.

پنجم آبان سال 88 مرد جوانی به کلانتری مراجعه کرد و مدعی شد که خودرویش را از مقابل در خانه شان به سرقت برده اند، اما در پی ادعای این مرد به خود او ظنین شد و به بازجویی از وی پرداخت. این مرد که ابراهیم نام دارد نتوانست در برابر بازجویی های فنی راز خود را پنهان نگه دارد و بالاخره راز جنایتش را برملا کرد.

او به کارآگاهان گفت:چند روز قبل روح الله صاحب این خودرو را به منزل خودم در سه راه آذری کشاندم و به قصد خرید خودرویش به نقطه خلوتی رفتیم تا اینکه به قصد تصاحب اتومبیلش او را با یک بند خفه کردم و جسدش را در یک ساک مشکی انداختم و با یک خودروی دربست خودم را به ترمینال غرب رساندم.

حتما بخوانید   اعدام پسر 18 ساله به جرم تجاوز جنسی به دانش آموز دختر

در آنجا سوار یک خودروی پیکان شدم و ساک را در بیابانی در حاشیه به بیرون انداختم و وقتی به خانه مان برگشتم متوجه شدم خودروی متعلق به مقتول که مقابل در پارک کرده بودم، نیست بعد به پلیس گزارش کردم که اتومبیلم را دزدیده اند تا اینکه مأموران به خود من ظنین شدند و به این ترتیب راز جنایت فاش شد.

این مرد قاتل بیست و پنجم دی ماه به جنایت خود اقرار کرد و پس از چند مرحله رسیدگی به پرونده در شعبه دهم دادگاه با رأی قضات به قصاص محکوم شد. با تأیید رأی اعدام از سوی دیوانعالی کشور قرار بود صبح روز هجدهم مرداد امسال این قاتل از آویخته شود اما با مرگ وی در روز هفدهم مرداد یعنی یک روز قبل از اجرای حکم سرنوشت وی طور دیگری رقم خورد.

همچنین اولیای دم نیز که قبلاً تقاضای قصاص این مرد را داشتند به دلیل مرگ او قبل از اجرای حکم و هدر رفتن خونبهای مقتول تقاضای پرداخت دیه از صندوق بیت المال کردند. قضات شعبه دهم به ریاست قاضی قربان زاده برای صدور رأی درباره پرداخت دیه از صندوق بیت المال وارد شور شدند که بزودی رأی خود را صادر خواهند کرد.

حتما بخوانید   تحت فشار پوریا زنم را طلاق دادم و زنم به عقد او در آمد

اجل قاتل جنایتکار قبل از اعدام رسید

منبع : روزنامه ایران

 

منبع :

  • بازدید : 12 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 22 شهریور 95
برچسب ها

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات