خانه / اخبار / اجتماعی / اجل قاتل جنایتکار قبل از اعدام رسید
مهره مار اصل
قبل از اعدام

اجل قاتل جنایتکار قبل از اعدام رسید

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

قبل از

مرد تبهکاری که برای یک خودرو مالک آن را کشته بود با رأی قضات دیوانعالی کشور به محکوم شد اما سرنوشت این مرد طور دیگری رقم خورد و یک روز مانده به اجرای حکم اعدام در زندان به دلیل بیماری قلبی جان باخت.

پنجم آبان سال 88 مرد جوانی به کلانتری مراجعه کرد و مدعی شد که خودرویش را از مقابل در خانه شان به سرقت برده اند، اما پلیس در پی ادعای این مرد به خود او ظنین شد و به بازجویی از وی پرداخت. این مرد که ابراهیم نام دارد نتوانست در برابر بازجویی های فنی پلیس راز خود را پنهان نگه دارد و بالاخره راز جنایتش را برملا کرد.

او به کارآگاهان گفت:چند روز قبل روح الله صاحب این خودرو را به منزل خودم در سه راه آذری کشاندم و به قصد خرید خودرویش به نقطه خلوتی رفتیم تا اینکه به قصد تصاحب اتومبیلش او را با یک بند خفه کردم و جسدش را در یک ساک مشکی انداختم و با یک خودروی دربست خودم را به ترمینال غرب رساندم.

حتما بخوانید :   صدام در شب اعدامش چه کاری کرد؟

در آنجا سوار یک خودروی پیکان شدم و ساک را در بیابانی در حاشیه قزوین به بیرون انداختم و وقتی به خانه مان برگشتم متوجه شدم خودروی متعلق به مقتول که مقابل در پارک کرده بودم، نیست بعد به پلیس گزارش کردم که اتومبیلم را دزدیده اند تا اینکه مأموران به خود من ظنین شدند و به این ترتیب راز جنایت فاش شد.

این مرد قاتل بیست و پنجم دی ماه به جنایت خود اقرار کرد و پس از چند مرحله رسیدگی به پرونده در شعبه دهم دادگاه با رأی قضات به قصاص محکوم شد. با تأیید رأی اعدام از سوی دیوانعالی کشور قرار بود صبح روز هجدهم مرداد امسال این قاتل از آویخته شود اما با مرگ وی در روز هفدهم مرداد یعنی یک روز قبل از اجرای حکم سرنوشت وی طور دیگری رقم خورد.

همچنین اولیای دم نیز که قبلاً تقاضای قصاص این مرد را داشتند به دلیل مرگ او قبل از اجرای حکم و هدر رفتن خونبهای مقتول تقاضای پرداخت دیه از صندوق بیت المال کردند. قضات شعبه دهم به ریاست قاضی قربان زاده برای صدور رأی درباره پرداخت دیه از صندوق بیت المال وارد شور شدند که بزودی رأی خود را صادر خواهند کرد.

حتما بخوانید :   تحت فشار پوریا زنم را طلاق دادم و زنم به عقد او در آمد

اجل قاتل جنایتکار قبل از اعدام رسید

منبع : روزنامه ایران
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

بهمن ورمزیار صبح امروز در تاریخ 29 فرودین ماه 1397 اعدام شد (عکس و بیوگرافی)

بهمن ورمزیار صبح امروز در تاریخ 29 فرودین ماه 1397 اعدام شد علیرغم عده ای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *