قتل وحشتناک دختر عاشق با سیم تلفن

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    قتل وحشتناک دختر عاشق با سیم تلفن اخبار حوادث , قتل دختر جوان, قتل در رابطه دختر و پسر, رابطه جنسی به گزارش ابران16 به نقل از باشگاه خبرنگاران، در یکی از روزهای اخر سال ماموران پلیس در جریان وقوع یک قتل قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و […]

وحشتناک با سیم تلفن

اخبار حوادث , قتل , قتل در دختر و ,

قتل

به گزارش ابران16 به نقل از باشگاه خبرنگاران، در یکی از روزهای اخر سال ماموران پلیس در جریان وقوع یک قتل قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با حضور در محل به تحقیق در این رابطه پرداختند.
.
با حضور ماموران مشخص شد که جوانی به نام رویا ۲۹ ساله در اش با سیم تلفن خفه شده است. بعد از اطلاع از این موضوع خیلی زود تحقیقات در خصوص شناسایی عامل یا عاملان قتل آغاز شد.
.
در ادامه تجسس ها مشخص شد که این زن با مردی به نام محسن در ارتباط بوده و روز حادثه نیز با وی قرار داشته است. بنابراین محسن خیلی زود دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.
.
وی در حالیکه سعی در انکار هرگونه دخالت در قتل را داشت در نهایت به کشتن رویا اعتراف کرد و گفت: چند وقتی می شد که با رویا در ارتباط بودم اما می خواستم این ارتباط را تمام کنم. رویا مخالف این قضیه بود و مرتب مرا تهدید می کرد. روز حادثه هم سر همین موضوع با رویا درگیر شدم و با یک ظرف به سرش کوبیدم. وقتی بیهوش شد از ترس اینکه مرده باشد با سیم تلفن او را خفه کردم و فرار کردم.
.
با اعتراف متهم پرونده وی پس از صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. صبح امروز جلسه محاکمه این مرد در همین شعبه محاکمه شد. در این جلسه خانواده مقتول درخواست قصاص کردند. متهم نیز در مقابل هیات قضایی بار دیگر به جرم خود اعتراف کرد و همان اظهارات قبلی خود را تکرار کرد.
.
بعد از اظهارات متهم قضات دادگاه کیفری وارد شور شدند تا در خصوص این پرونده حکم نهایی را صادر کنند.

حتما بخوانید   تجاوز جنسی کارگر افغانی به این داور زن ایرانی

 

منبع :

  • بازدید : 878 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 01 اردیبهشت 94

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات