خانه / اخبار / حوادث / قتل وحشتناک دختر عاشق با سیم تلفن
مهره مار اصل

قتل وحشتناک دختر عاشق با سیم تلفن

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

قتل وحشتناک دختر با سیم تلفن

اخبار , قتل , قتل در دختر و پسر,

قتل

به گزارش ابران16 به نقل از باشگاه خبرنگاران، در یکی از روزهای اخر سال ماموران پلیس در جریان وقوع یک قتل قرار گرفتند. آنها بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار داده و با حضور در محل به تحقیق در این رابطه پرداختند.
.
با حضور ماموران مشخص شد که جوانی به نام رویا ۲۹ ساله در خانه اش با سیم تلفن خفه شده است. بعد از اطلاع از این موضوع خیلی زود تحقیقات در خصوص شناسایی عامل یا عاملان قتل آغاز شد.
.
در ادامه تجسس ها مشخص شد که این زن با مردی به نام محسن در ارتباط بوده و روز حادثه نیز با وی قرار داشته است. بنابراین محسن خیلی زود دستگیر شد و تحت بازجویی قرار گرفت.
.
وی در حالیکه سعی در انکار هرگونه دخالت در قتل را داشت در نهایت به کشتن رویا اعتراف کرد و گفت: چند وقتی می شد که با رویا در ارتباط بودم اما می خواستم این ارتباط را تمام کنم. رویا مخالف این قضیه بود و مرتب مرا تهدید می کرد. روز حادثه هم سر همین موضوع با رویا درگیر شدم و با یک ظرف به سرش کوبیدم. وقتی بیهوش شد از ترس اینکه مرده باشد با سیم تلفن او را خفه کردم و فرار کردم.
.
با اعتراف متهم پرونده وی پس از صدور کیفرخواست به شعبه ۱۱۳ دادگاه کیفری استان تهران ارجاع شد. صبح امروز جلسه محاکمه این در همین شعبه محاکمه شد. در این جلسه خانواده مقتول درخواست قصاص کردند. متهم نیز در مقابل هیات قضایی بار دیگر به جرم خود اعتراف کرد و همان اظهارات قبلی خود را تکرار کرد.
.
بعد از اظهارات متهم قضات دادگاه کیفری وارد شور شدند تا در خصوص این پرونده حکم نهایی را صادر کنند.

حتما بخوانید :   تلاش مرگبار 2 دختر برای شرکت در پارتی شبانه
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

رابطه جنسی زودگذر

رابطه جنسی زودگذر با روان‌تان چه می‌کند؟

 رابطه جنسی زودگذر با روان‌تان چه می‌کند؟ پذیرش بیشتر روابط‌جنسی زودگذر از جانب مردان قطعاً …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *