خانه / اخبار / مجله خبری / ماجرای ازدواج خواهر و برادر در این روستا!
ایران16
 مهره مار اصل
ازدواج خواهر و برادر

ماجرای ازدواج خواهر و برادر در این روستا!

ازدواج خواهر و برادر

خانواده ای در یکی از روستاهای دورافتاده استرالیا زندگی می کند که حاصل چهار نسل زنای با محارم است. پدر بزرگ و مادر بزرگ چهار نسل پیش در این خانواده که خود خواهر و برادر بوده اند، برای گسترش خانواده وافزایش نفرات، فرزندان خود را به زنا با یکدیگر تشویق می کردند.

ماجرای عجیب از خواهری که با برادرش ازدواج می کند!

اینجور روابط کثیف در مذهب اسلام ممنوع و حرام میباشد. حال علت حرام بودنش را در اینجا خواهید دانست.

پلیس استرالیا به تمام اعضای خانواده ای که حاصل ۴ نسل زنای با محارم است، دستور داده آزمایش DNA انجام دهند.

ازدواج خواهر و برادر

خانواده ای در یکی از روستاهای دورافتاده این کشور زندگی می کند که حاصل چهار نسل زنای با محارم است. گفته می شود پدر بزرگ و مادر بزرگ چهار نسل پیش در این خانواده که خود خواهر و برادر بوده اند، برای گسترش خانواده وافزایش نفرات، فرزندان خود را به زنا با یکدیگر تشویق می کردند.

بنابر گزارش ماموران پلیس استرالیا، تعداد زیادی از افراد این خانواده مبتلا به بیماری های ژنتیکی و مادرزادی همچون نابینایی و انواع معلولیت های ذهنی و جسمی هستند. پس از افشای این موضوع، پلیس از همه اعضای خانواده بزرگ “کولت” درخواست کرده است برای انجام آزمایش DNA به مرکز تشخیص هویت پلیس مراجعه کنند، اما تا کنون فقط ۲ نفر حاضر به این کار شده اند.

گفته می شود کودکان این خانواده در شرایط بسیار بدی زندگی می کنند و از تغذیه و بهداشت مناسبی برخوردار نیستند. پلیس تاکنون چندین عضو معلول و بیمار از این خانواده را به بیمارستان و مراکز نگهداری از معلولان انتقال داده است.

خانواده کولت بزرگ ترین مورد زنای جمعی در طول تاریخ استرالیا محسوب می شود و جنجال زیادی میان مسئولین دفاع از حقوق شهروندان استرالیا به راه انداخته است.

ماجرای ازدواج خواهر و برادر در یک روستا!

ماجرای خواهر و برادر در یک روستا!
منبع : برنا
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

یک نظر

  1. آنچه که ناسا نمی خواهد شما از مریخ و ماه و فرازمینی ها بدانید.جالب ترین کانال در موضوع فرازمینی ها و پدیده های غیر قابل توضیح -بهمراه تصاویر شهرهای مریخ که توسط ناسا از دید شما پنهان نگه داشته می شوند.
    https://telegram.me/iranancientaliens

پاسخ دادن

نکات : آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلدهای الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

X بستن تبليغات