خانه / اخبار / مجله خبری / مجازات داعش برای بی حجابی یا خیانت
مهره مار اصل
بی حجابی

مجازات داعش برای بی حجابی یا خیانت

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

مجازات برای یا خیانت

سقوط سربریده یک گروگان توسط داعش و سقوط بدنش بر زمین کمترین چیزی است که اسرای داعش در عراق می بینند.

به گزارش ۱۶ به نقل از  افکارنیوز، در مناطق تحت کنترل شبه نظامیان داعش واقع در غرب عراق تمامی اسرا به طرزی وحشیانه شکنجه قرار می گیرند، از شلاق چرمی بر پشت و کف پا گرفته تا بریده شدن سر.

خبرنگار اسپوتنیک با برخی اسرا که موفق به گریز از دست داعشیان شده اند به گفتگو نشسته است. چندی پیش منطقه هیت در استان انبار به دست نیروهای مسلح عراق و نیروهای مردمی آزاد شد.

ابو ایمان مرد ۴۳ ساله تعریف می کند که ها اتاق های زیرزمینی درست کرده بودند که یکی از آنها درست در زیر ساختمان مرکز شهر، دیگری در منطقه البکر در بخش شرقی شهر قرار داشت. در این اتاق ها اسرا را نگهداری می کردند.

نزدیک به ۴۰۰-۳۰۰ نفر در این زندانها بودند که بیشتر آنان نیز از کارکنان امنیت بودند. سایر اسرای معمولی را به اتهام همدستی با ارتش و یا خبر رسانی به آنها علیه داعش گرفته بودند.

بعد از اینکه ارتش عراق شروع به مبارزه و پیشروی در هیت کرد، شبه نظامیان به سمت عراق عقب نشینی کردند و تعدادی از اسرا را همراه خود بردند که سرنوشت آنها نامعلوم است. اسرایی که به خاطر ضعف جسمانی یا مسایل دیگر امکان نقل مکان نداشتند را تیرباران کردند.

حتما بخوانید :   عکس های بی حجاب دنیا جهانبخت در کنار مادرش

شبه نظامیان داعش زندگی ما را به جهنم واقعی بدل کردند. از ماه اکتبر ۲۰۱۴ هیچ کس از مردم جرات بیرون آمدن از خانه را نداشت، مگر برای خرید مواد غذایی. برخی از مردم غیرنظامی هم برای داعشی ها خبرچینی می کردند و اگر کسی حرفی علیه داعش می زد به آنها خبر می دادند. در خیابان های شهر صدها نفر را به خاطر این خبرچینی ها اعدام کردند.

بعد از آزادی شهر، ارتش عراق در ابتدای کار لیست از افراد همدست داعش و خبرچینان درست کرد. این افراد توسط پلیس بازداشت شده اند و اکنون طبق ماده ۴ قانون مبارزه با تروریسم مجازات می شوند.

ابوفلاح اهل شهر هیت ۵۵ سال دارد و شاهد اعدام نزدیکانش به جرم همکاری با نیروهای پلیس و ارتش عراق بود. ابوفلاح برای خبرنگار اسپوتنیک تعریف می کند که چطور نیروهای سابق ارتش و پلیس از همکاری با داعش خودداری کردند و به همین دلیل تحت شکنجه و تعقیب قرار گرفتند.

او می گوید: «هر روز این افراد را به جرم همکاری با نیروهای امنیت و ارتش در خیابان ها اعدام می کردند. اول آنها را مجبور می کردند که جلوی همه در مقابل داعش اعتراف کردنه و بعد سر آنها را می بریدند».

یک ۵۹ ساله اهل شهر هیت نیز که نمی خواهند نامش فاش شود گفت در ابتدای عملیات آزاد سازی شهر شبه نظامیان داعش شروع به می گذاری در خانه ها کردند. بعضی افراد در خانه خود به خاطر انفجار مین کشته شدند.

حتما بخوانید :   نجات زن بعد سنگسار شدن به دست داعش

او می گوید: «نمی دانم ما چطور زنده ماندیم، چون خانه ما هم مین گذاری شده. در خیابان ها هم موشک و مین می انداختند».

زمانی که شهر هنوز تحت کنترل داعش بود آنها مردم را وادار به پوشیدن می کردند. پلیس اسلامی گروهی را برای دستگیری زنان بی و وادار ساختن آنها به پوشیدن درست کرده بود.

اگر این پلیس ها زنی را می دیدند یا او را در همان جا اعدام می کردند، یا شلاق می زدند یا شوهر و پدرش را شکنجه می دادند.

در حال حاضر نیروهای مسلح کشور اردوگاهی برای پناهجویان داخلی درست کرده اند. این پناهجویان قبلا در عملیات آزاد سازی شهر هیت از دست شبه نظامیان داعش خانه های خود را ترک کرده بودند.

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

عکسهای حجاب بازیگران زن در جشنواره فیلم فجر که جنجال ساز شد

در این مطلب عکس های منتشر شده از پوشش بازیگران زن در جشنواره فجر ۹۶ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *