فرار دختری عریان و هتک حرمت گروهی به دختر نوجوان

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    این حمله قبل از ساعت 09:00 روز جمعه در زمین های جنگلی، در نزدیکی رودخانه ای در جنوب انگلستان رخ داده است. به گفته پلیس برکشایر، این دختر نوجوان، مورد تجاوز گروهی قرارگرفته و درحالیکه عریان در کنار جاده فرار می‌کرد،توسط  پلیس بزرگراه نجات یافت. در پی بررسی کارآگاهان پس از نجات قربانی مشخص شد، […]

فرار دختری عریان و هتک حرمت گروهی به دختر نوجوان

این حمله قبل از ساعت 09:00 روز جمعه در زمین های جنگلی، در نزدیکی رودخانه ای در جنوب انگلستان رخ داده است. به گفته پلیس برکشایر، این دختر نوجوان، مورد تجاوز گروهی قرارگرفته و درحالیکه عریان در کنار جاده فرار می‌کرد،توسط  پلیس بزرگراه نجات یافت.

در پی بررسی کارآگاهان پس از نجات قربانی مشخص شد، این قربانی 17   در حالی که  پیاده به سمت رودخانه در حرکت بوده ، توسط گروهی افراد شرور ربوده شده و در وسط جنگل مورد قرار می‌گیرد. کارآگاهان متجاوزان را از روی نقشه ها و شماره پلاک ماشین شناسایی کرده و موفق به دستگیری 5 تن از آنها در نزدیکی رودخانه ای به نام جشن شدند.

کارآگاه بازرس نیکولا هاردلی گفت: به دلیل شرایط روحی بد این قربانی، ما هنوز نتوانستیم به جزئیات بیشتر و یک تصویر کامل از آنچه اتفاق افتاده است، برسیم. اما چیزی که می دانیم این است که این ، در یک منطقه پوشیده از درخت بوده و توسط چند گرفته است. گفتنی است مردم انگلستان از ناامنی در شهر‌هایشان خشمگین شده اند و از دست پلیس نیز کاری ساخته نیست.

حتما بخوانید   سری 1 عکسهای بدحجاب یا بدون حجاب بازیگران ایرانی 1394 2015

 

 

منبع :

  • بازدید : 174 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 03 تیر 95

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات