خانه / اخبار / حوادث / همخوابی زن شوهردار با مرد 62 ساله میوه فروش
مهره مار اصل
چسب سینه
همخوابی زن شوهردار با مرد 62 ساله میوه فروش

همخوابی زن شوهردار با مرد 62 ساله میوه فروش

شوهردار با مرد 62 ساله میوه فروش

زن 40 ساله که چندین فرزند داشت با مرد 62 ساله برقرار نمود و لو رفت، این رفت و آمدها رسوایی بزرگی برای انها بوجود آورد. یک ارتباط هوس‌آلود و غیرمشروع هم جنایت رقم زد، هم بی‌آبرویی و هم بدبختی چند انسان را.در واقع بخش زیادی از قتل‌ها در پی خیانت و روابط خارج از رسم رقم می خورد. انچه در ادامه می آید سرگذشت زنی هست که با خیانت به همسرش فاجعه غیرقابل جبرانی برای خود و دیگران رقم زد.همخوابی زن شوهردار با مرد 62 ساله میوه فروش

همخوابی زن شوهردار با مرد 62 ساله میوه فروش

 

عفت زنی منزل‌دار هست که در ۱۶ سالگی ازدواج کرد. او در ۱۷ سالگی اولین پسرش را به جهان آورد. دو سال بعد دومین پسرش متولد شد و در نهایت در ۲۵ سالگی تنها دخترش به جهان آمد.همسرش حسن کارگری ساده هست که در یک کارگاه آجرسازی کار میکند. زندگی عفت به سختی سپری می‌‌ شد.

 

همسرش هر چند کارگری زحمتکش هست، اما مردی بد دهان و عصبی هم به شمار می رود. عفت بارها در طول زندگی مشترک ۲۴ ساله خود با همسرش بارها منزل را ترک کرد و به حالت قهر به منزل پدرش رفت، اما هر زمان با اصرار همسرش برگشت. این رویه تا ۴۰ سالگی عفت ادامه داشت.

 

۴۰ سالگی هم میتواند سرآغازی برای یک تباهی ابدی باشد. عفت که حالا فرزندانی بزرگسال دارد در پی رفت و آمدهای مکرر به یک مغازه میوه‌فروشی با صاحب آنجا آشنا شده و کم‌کم به یک ارتباط عاطفی تبدیل شد.این ارتباط عاطفی وارد ارتباط‌ای سیاه شد و حالت نامشروع به خود گرفت. حالا عفت با داشتن همسر و دو پسر ۲۳ و ۲۱ ساله

 

و همین طور دختری ۱۵ ساله با مردی ۶۲ ساله ارتباط نامشروع دارد. رفت و آمدهای این زن خیلی وقت هست که به منزل این مرد ـ که سال‌ها پیش همسر خود را از دست داده ـ آغاز شده. عفت وارد بدترین مرحله شده هست.عفت پشیمان هست و بشدت عذاب وجدان دارد. این را بعدها اعتراف می کند. گرچه پشیمانی او هیچ سودی ندارد،

 

چراکه همسرش متوجه ارتباط او شده هست. حسن بشدت عفت را مورد ضرب و شتم قرار میدهد و به او می گوید تنها لطفی که در حقش میکند این هست که به فرزندان‌شان چیزی نمیگوید. عفت برای طلب بخشش از همسرش التماس می کند. در این حال مزاحمت‌های مرد میوه‌فروش برای عفت شروع می شود.

حتما بخوانید :   از روزی که منشی شدم هر 2 مدیر شرکت با من ارتباط شوم برقرار کردند و مخفیانه فیلم گرفتند تا اینکه ...

 

او این زن را تهدید می کند و در این زمان هست که عفت میگوید همه ی چیز را همسرش میداند. پیرمرد عقب‌نشینی می کند، اما عفت که اعتماد همسرش را از دست داده دچار ناراحتی اعصاب می شود. خود را حتی بدبخت‌تر از چیزی که نسبت به قبل بود، احساس میکند. شروع به مصرف قرص می کند و در نهایت به فکری حماقت بار می رسد. او که خود به اندازه همان مرد میوه‌فروش در شکل گرفتن آن ارتباط نقش دارد تصمیم می گیرد از او انتقام بگیرد.

 

یک روز با او تماس میگیرد و درخواست میکند سر ساعت مقرری در منزل‌اش باشد. عفت به آنجا می رود و پیرمرد هم حاضر هست، غافل از اینکه عفت برای او نقشه شومی کشیده هست. آنها به گفت‌وگو مینشینند و عفت ناغافل با قمه‌ای که متعلق به شوهرش هست به مرد حمله می کند و وی را با چند ضربه از پا درمی‌آورد.

 

خیلی طول نمی کشد که عفت بازداشت میشود؛ در واقع کمتر از ۲۴ ساعت. همۀ حیرت‌زده و شوکه‌اند. از همسر عفت تا پسران و تنها دخترش. عفت به راحتی اعتراف میکند. همۀ چیز را می‌پذیرد. میگوید فقط زودتر میخواهد اعدام شود. او توان گرفتن وکیل ندارد و برایش وکیل تسخیری تعیین می کنند.

 

فرزندان مقتول درخواست قصاص دارند. حسن دیگر به ملاقات همسرش نمی رود. فقط پسرانش میروند و تنها دخترش. عفت دیگر توان مشاهده آنها را هم ندارد. از روی آنها خجالت میکشد.

 

بالاخره او اواسط تابستان ۸۲ اعدام شد.

این پایان تلخ یک ارتباط تباه نیست. حسن همسر عفت مدتی بعد تحت تاثیر مشکلات روحی شدید و ناراحتی اعصاب دچار ایست قلبی می شود تا این ارتباط شیطانی سومین قربانی خود را هم بگیرد. این باز هم پایان ماجرا نیست. مسعود پسر بزرگ خانواده هم مدتی بعد دست به خودکشی می زند. ارتباط شیطانی عفت و مرد میوه‌فروش به غیر از خود دو قربانی دیگر هم گرفت… .

 

زنان چرا خیانت میکنند؟

نظر کارشناس مرکز مشاوره پلیس: برای خیانت زنان دلایل و انگیزه‌های متفاوتی وجود دارد که هر کدام از این انگیزه‌ها یا وجود چند عامل میتواند زنان را به سمت خیانت سوق دهد. یکی از دلایل خیانت در زنان حس انتقامجویی هست. آنها وقتی از طرف شوهر خود خیانت می بینند، دست به انتقامجویی میزنند

 

تا به آنها اثبات کنند خیانت دردناک هست. گاهی نیز این احساس به آنها القا می شود که در منزل از سوی شوهر نادیده گرفته میشوند. حال در بیرون منزل با تعریف و تمجیدهای مردی دیگر رو به رو شده و به سمت خیانت کشیده میشوند. گاهی برگشت به ارتباطات قبل نیز از دلایل خیانت زنان هست.

حتما بخوانید :   واقعیت هایی از همخوابی دختران روسپی با مردان تهرانی

 

آنها در قبل به فردی علاقه داشته، اما نتوانسته‌اند با هم ازدواج کنند. بعد از سال‌ها ملاقات آنها با هم و درددل‌های ساده از مشکلات زندگی می تواند باعث ایجاد ارتباط شود. بعضی زنان هم برای ماجراجویی اقدام به خیانت می کنند و وارد ارتباط با مرد دیگری می شوند گرچه این افراد کار خود را خیانت نمیدانند.

 

از سوی دیگر زنان وقتی می بینند نقطه مشترکی با همسر خود ندارند دچار نوعی شکست شده و به سمت فردی دیگر جذب می شوند تا بتوانند با آنها درمورد نقاط مشترک خود صحبت کنند. عوامل فردی و اختلالات شخصیتی زنان یا ویژگی‌های طرفین میتواند بستری برای خیانت باشد.

 

به گزارش پارس ناز وقتی در جامعه این روابط ناشایست رواج پیدا کند امکان دارد وسوسه در زن ایجاد شود که این ارتباط‌ها را تجربه کند. مسائلی مثل ماهواره، تهاجم فرهنگی، الگوهای فرهنگی ناهنجار و غلط در منزل و … می توانند در خیانت‌های زنانه دخیل باشند؛ در نتیجه حرمت و حریم‌ خانواده شکسته میشود و افراد پایبند چارچوب‌های اخلاقی نمی شوند.

 

مردان باید دقت بیشتری به همسران خود داشته باشند و تمام تلاش خود را رفع نیازهای مادی همسر ندانند، بلکه باید به نیازهای عاطفی آنها هم دقت کنند و برای ساختن یک زندگی تلاش کنند. از سوی دیگر زنان دقت کنند که خیانت پایانی جز تباهی ندارد و زمانی از کار خود پشیمان می شوند که دیر شده هست. پس بهتر هست قبل از هر اقدامی به سرانجام کار خود فکر کنند.

 

مهره مار اصل
خریدکاندوم-خرید-کاندوم
فیلم تجاوز جنسی به زن شوهردار در اتاق خواب!

فیلم تجاوز جنسی به زن شوهردار در اتاق خواب!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *