خانه / اخبار / اجتماعی / ورود جنجالی آرایشگران مرد در آرایشگاه زنانه
مهره مار اصل
آرایشگاه ، آرایشگاه زنانه

ورود جنجالی آرایشگران مرد در آرایشگاه زنانه

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

آرایشگران چه تخلفاتی انجام می دهند؟

با اشاره به اینکه در نیمه دوم سال ۹۴ طرح مرحله اول بازرسی از آرایشگاه های در استان البرز اجرا شده است، بازرسی مرحله دوم آرایشگاه های زنانه در هفته جاری آغاز می شود.
آرایشگاه ، آرایشگاه زنانه ، آرایشگاه مردانه

عاقبت آرایشگران متخلف

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه در مرحله اول طرح بازرسی میزان تخلفات های زنانه باورکردنی نبود، افزود: برخی از آرایشگاه های زنانه دارای که بر خلاف مقررات و نرخهای مصوب کمیسیون نظارت بوده است، شده اند.
در برخی آرایشگاه های زنانه
وی با اشاره اینکه برخی از واحدهای صنفی با توجه به تخلف گران فروشی تا میزان ۲۱۰ میلیون تومان نقدی شدند، گفت: در برخی از آرایشگاه های زنانه داروهای لاغری فروخته می شده است.
او با بیان اینکه در برخی از آرایشگاه های زنانه تجهیزات پزشکی وجود داشته است، افزود: دستگاه های میکرودرم، ایزودرم و دستگاه های برداشتن خال از جمله این تجهیزات بوده است.
فروش البسه قاچاق در آرایشگاه های متخلف زنانه
وی با اشاره به اینکه کارهای متخصصین پوست و مو و تغذیه در برخی آرایشگاه های زنانه انجام می شده است، گفت: ، استفاده از سنگ های حرارتی، ، فروش کالای قاچاق به ویژه البسه در آرایشگاه های متخلف زنانه وجود داشته است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان البرز با بیان اینکه از ۱۲۰ واحد بازرسی شده آرایشگاه های زنانه ۱۰۰ پرونده تخلف تشکیل شده است، افزود: ۲۲ واحد در مرحله اول پلمب شده است.
۴ آرایشگر زن دستگیر شدند/جریمه یک میلیارد تومانی برای برخی متخلفان
او با اشاره به اینکه ۴ نفر از خانم های آرایشگر در این زمینه دستگیر شدند، گفت: در برخی از آرایشگاه های زنانه، آرایشگرهای مرد حضور داشته اند.
وی با بیان اینکه بیش از یک میلیارد تومان جریمه نقدی برای برخی از آرایشگاه های متخلف صادر شده است، افزود: بخش اعظمی از این جریمه وصول و به خزانه دولت واریز شده است.
او با اشاره به اینکه اکثر تخلفات در حوزه گران فروشی در زمینه پیرایش عروس بوده است، گفت: دستمزدهای ۲ الی ۲٫۵ میلیون تومان از عروس ها دریافت شده است که نرخ تعرفه، یک چهارم این مبلغ است.
وی با بیان اینکه بعد از بازرسی اول از آرایشگاه های زنانه، اعضای هیئت رئیسه اتحادیه دوره آموزشی ویژه برای خانم های آرایشگر برگزار کردند، افزود: این دوره در سازمان صنعت، معدن و تجارت برگزار و قوانین و مقررات را آموزش دیدند.
اوبا اشاره به اینکه اتحادیه بر آرایشگاه ها نظارت دارد، گفت: گروه های اجتماعی در بین خود آرایشگرها برای اطلاع رسانی قوانین و مقررات تشکیل شده است.
وی با بیان اینکه در دوره آموزشی اداره صنعت و معدن، اتاق اصناف، پلیس اماکن، پلیس امنیت و دانشگاه علوم پزشکی حضور داشته اند، افزود: در این دوره آموزش در مورد وجود دستگاه های ممنوعه در آرایشگاه ها، نرخ متعارف و تداخل صنفی توضیح داده شده است.

آرایشگاه ، تخلفات آرایشگری

ورود باور نکردنی آرایشگران مرد در آرایشگاه زنانه
منبع : تسنیم
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

حمله وحشتناک یک پسر به آرایشگاه های زنانه تهران (+عکس)

پسر شیشه ای که از آرایشگاه های زنانه درشرق تهران دست به سرقت های وحشتناک …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *