گزارش زنده خبرنگار ایرانی از کودتای ترکیه در کنار تانک کودتاچیان
Iran16 جمعه 1 بهمن 1395

گزارش زنده خبرنگار ایرانی از کودتای ترکیه در کنار تانک کودتاچیانخبرنگار ایرانی , شبکه خبر , کودتای ترکیه , کودتاچیان ترکیه , کودتا
حضور یکی از خبرنگار ایرانی شبکه خبر در مرکز ترکیه و ارسال اخبار لحظه به لحظه از کودتای این کشور استثنایی ترین لحظه تاریخ را برای این شبکه رقم زد.

خبرنگار نزدیک تانک کودتاگران ترکیه!

شبکه بامداد امروز یک حالت ویژه را تجربه کرد. اخبار لحظه به لحظه و زنده از کودتای در حال وقوع ترکیه شبکه خبر را در یکی از استثنایی ترین عملکردهای دوران حیاتش از ابتدای تاسیس تا کنون قرار داد.

در حالی که ساعتی پیش از استانبول و آنکارا خبر رسید که کودتای نظامی در ترکیه در حال وقوع است،،شبکه خبر با خبرنگارهایی که در استانبول داشت توانست از رقبای رسانه ای خارجی اش پیشی بگیرد.

شبکه خبر با لحظه به لحظه از استانبول و آنکارا و خبرنگارانی که به آنجا اعزام کرده بود، لحظاتی خاص را برای بینندگان خود رقم زد. این در حالی بود که مجید اخوان در آنکارا در نزدیکی تانک های کودتاگران به اسکایپی از ماجرا پرداخت.این نزدیکی با محل وقوع کودتا به قدری بود که شبکه خبر در نهایت به خبرنگار این شبکه در حالی که صدای شلیک گلوله به گوش می رسید گفت:«مجید جان،مراقب سلامتی ات باش.»

بامداد شنبه بدون شک در تاریخ شبکه خبر سیما لحظاتی ویژه بود که اگر سرمشق سایر شبکه ها باشد، دیگر نیاز مردم به گرفتن اخبار را از شبکه های بیگانه مرتفع می سازد.

گزارش زنده خبرنگار ایرانی از کودتای ترکیه در کنار تانک کودتاچیان

منبع : الف
yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

نظرات و ارسال نظر