خانه / اخبار / اخبار ورزشی / شاهکار جدید ایرانی ها در اینستاگرام؛ بیش از 300 هزار فحش فارسی در صفحه پایت
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی
۳۰۰ هزار فحش فارسی در صفحه پایت!
۳۰۰ هزار فحش فارسی در صفحه پایت!

شاهکار جدید ایرانی ها در اینستاگرام؛ بیش از 300 هزار فحش فارسی در صفحه پایت

بازتاب جهانی کامنت های زشت کاربران ایرانی برای پایت

رفتار دور از فرهنگ برخی کاربران ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام حین و پس از بازی فینال رقابت های یورو 2016 میان فرانسه و پرتغال، موضوع گزارش برخی رسانه های بین المللی شده .

به گزارش جام نیـوز، در نیمه اول مسابقه پرتغال و فرانسه در فینال یورو 2016، دیمیتری پایت، بازیکن میزبان با حرکتی خشن، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغال را مصدوم کرد که در نهایت رونالدو مجبور شد از زمین بیرون برود.

بلافاصله پس از این اتفاق، تعداد بسیار زیادی از کاربران ایرانی اینستاگرام به صفحه شخصی این بازیکن فرانسوی هجوم بردند و با الفاظی رکیک که به زبان فارسی نوشته بودند، از خجالت این بازیکن درآمدند!

جالب اینجاست که صفحه پایت 79 مطلب دارد که برخی از این کاربران ایرانی فقط به پست آخر او اکتفا نکرده اند و پای تمام مطالب سابق او هم به فحاشی پرداختند.

تعداد کامنت های آخرین مطلب پایت در لحظه تنظیم این خبر به مرز 300 هزار رسیده و در چند پست اخیر او هم تا 5 هزار کامنت فارسی منتشر شده است. این در حالی است که تا قبل از خطای پایت روی رونالدو تعداد کامنت های هر پست این بازیکن حداکثر به دویست کامنت می رسید.

احتمالا دیدیه دشان به این دلیل دقیقه 58 بازی پایه را بیرون کشید و کومان را به میدان فرستاد تا مرد بخت برگشته فرانسوی فرصت بیشتری برای پاک کردن فحش های ناموسی کاربران ایرانی داشته باشد.

پایت حق دارد الان از خودش بپرسد مگر رونالدو ایرانی است که مردم ایران اینگونه کاسه داغ تر از آش شده اند؟

نکته عجیب دیگر اینکه دامنه این الفاظ رکیک به گزارشگر فینال یورو در تلویزیون ایران هم رسید. پس از اینکه عادل فردوسی پور در حین گزارش این بازی به هجوم کاربران ایرانی به صفحه اینستاگرام بازیکن فرانسه اشاره کرد، فحاشی ها به سمت او رفت.

فردوسی‌پور گفته بود: «بعد از اون‌که رونالدو توسط پایه مصدوم شد، مردم به پیج پایه رفته و از خجالت اون دراومدن. این چه‌کاریه آخه؟!»

این رفتار خجالت آور است و با تمدن و فرهنگ ایران هیچ سنخیتی ندارد. دنیا ما را تروریست های فضای مجازی می نامد و متاسفانه حق دارد.

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پایت

بازتاب جهانی کامنت های شرم آورکاربران ایرانی در صفحه پایت

شب گذشته در فینال جام ملت های اروپا کریستیانو رونالدو در برخورد با پایت مصدوم و با چشمانی اشک بار از زمین خارج شد. دقایقی از مصدومیت کاپیتان پرتغال نگذشته بود که صفحه اجتماعی دیمیتری پایت مورد هجوم طرفداران ایرانی رونالدو قرار گرفت. رونالدو در ایران یک قهرمان و نماد فوتبال محسوب می شود و آن ها با حضور گسترده خود در آخرین پست پایت در اینستاگرام، ناراحتی خود را از حرکت این بازیکن اعلام کردند.

هواداران ایرانی پس از گوهرافشانی در صفحه مسی و دیگر چهره های مشهور دنیای فوتبال این بار از خجالت هافبک فرانسه درآمدند.

و بعضی از رسانه ها با بررسی کامنت های کاربران ایرانی، به انتشار اخبار و تحلیل در این خصوص پرداخته اند.

 

رفتار زشت کاربران ایرانی

هواداران ایرانی توهین های زیادی را به پایت انجام دادند و او را با الفاظ نامناسب خطاب قرار دادند، آن ها حتی به خانواده او نیز دشنام دادند.
با این حال، بعضی از کاربران ایرانی نیز با این حرکت مخالفت کرده و از پایت تقاضا کردند که این توهین ها را ببخشد.

بازتاب جهانی کامنت های زشت کاربران ایرانی برای پایت

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

مطلب پیشنهادی

علایم شایع ایدز

علایم شایع ایدز امروز کمتر کسی هوجود دارد که با بیماری ایدز، راه های انتقال …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *