شاهکار جدید ایرانی ها در اینستاگرام؛ بیش از 300 هزار فحش فارسی در صفحه پایت

تبلیغات

مطالب مرتبط

شاهکار جدید ایرانی ها در اینستاگرام؛ بیش از 300 هزار فحش فارسی در صفحه پایت

۳۰۰ هزار فحش فارسی در صفحه پایت!

بازتاب جهانی کامنت های زشت کاربران ایرانی برای پایت

رفتار دور از فرهنگ برخی کاربران ایرانی در شبکه اجتماعی اینستاگرام حین و پس از بازی فینال رقابت های یورو 2016 میان فرانسه و پرتغال، موضوع گزارش برخی رسانه های بین المللی شده .

به گزارش جام نیـوز، در نیمه اول مسابقه پرتغال و فرانسه در فینال یورو 2016، دیمیتری پایت، بازیکن میزبان با حرکتی خشن، کریستیانو رونالدو ستاره پرتغال را مصدوم کرد که در نهایت رونالدو مجبور شد از زمین بیرون برود.

بلافاصله پس از این اتفاق، تعداد بسیار زیادی از کاربران ایرانی اینستاگرام به صفحه شخصی این بازیکن فرانسوی هجوم بردند و با الفاظی رکیک که به زبان فارسی نوشته بودند، از خجالت این بازیکن درآمدند!

جالب اینجاست که صفحه پایت 79 مطلب دارد که برخی از این کاربران ایرانی فقط به پست آخر او اکتفا نکرده اند و پای تمام مطالب سابق او هم به فحاشی پرداختند.

تعداد کامنت های آخرین مطلب پایت در لحظه تنظیم این خبر به مرز 300 هزار رسیده و در چند پست اخیر او هم تا 5 هزار کامنت فارسی منتشر شده است. این در حالی است که تا قبل از خطای پایت روی رونالدو تعداد کامنت های هر پست این بازیکن حداکثر به دویست کامنت می رسید.

احتمالا دیدیه دشان به این دلیل دقیقه 58 بازی پایه را بیرون کشید و کومان را به میدان فرستاد تا مرد بخت برگشته فرانسوی فرصت بیشتری برای پاک کردن فحش های ناموسی کاربران ایرانی داشته باشد.

پایت حق دارد الان از خودش بپرسد مگر رونالدو ایرانی است که مردم ایران اینگونه کاسه داغ تر از آش شده اند؟

نکته عجیب دیگر اینکه دامنه این الفاظ رکیک به گزارشگر فینال یورو در تلویزیون ایران هم رسید. پس از اینکه عادل فردوسی پور در حین گزارش این بازی به هجوم کاربران ایرانی به صفحه اینستاگرام بازیکن فرانسه اشاره کرد، فحاشی ها به سمت او رفت.

فردوسی‌پور گفته بود: «بعد از اون‌که رونالدو توسط پایه مصدوم شد، مردم به پیج پایه رفته و از خجالت اون دراومدن. این چه‌کاریه آخه؟!»

این رفتار خجالت آور است و با تمدن و فرهنگ ایران هیچ سنخیتی ندارد. دنیا ما را تروریست های فضای مجازی می نامد و متاسفانه حق دارد.

 

اخبارورزشی,خبرهای ورزشی,پایت

بازتاب جهانی کامنت های شرم آورکاربران ایرانی در صفحه پایت

شب گذشته در فینال جام ملت های اروپا کریستیانو رونالدو در برخورد با پایت مصدوم و با چشمانی اشک بار از زمین خارج شد. دقایقی از مصدومیت کاپیتان پرتغال نگذشته بود که صفحه اجتماعی دیمیتری پایت مورد هجوم طرفداران ایرانی رونالدو قرار گرفت. رونالدو در ایران یک قهرمان و نماد فوتبال محسوب می شود و آن ها با حضور گسترده خود در آخرین پست پایت در اینستاگرام، ناراحتی خود را از حرکت این بازیکن اعلام کردند.

هواداران ایرانی پس از گوهرافشانی در صفحه مسی و دیگر چهره های مشهور دنیای فوتبال این بار از خجالت هافبک فرانسه درآمدند.

و بعضی از رسانه ها با بررسی کامنت های کاربران ایرانی، به انتشار اخبار و تحلیل در این خصوص پرداخته اند.

 

رفتار زشت کاربران ایرانی

هواداران ایرانی توهین های زیادی را به پایت انجام دادند و او را با الفاظ نامناسب خطاب قرار دادند، آن ها حتی به خانواده او نیز دشنام دادند.
با این حال، بعضی از کاربران ایرانی نیز با این حرکت مخالفت کرده و از پایت تقاضا کردند که این توهین ها را ببخشد.

بازتاب جهانی کامنت های زشت کاربران ایرانی برای پایت

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار روی بنر زیر کلیک کنید

عکس لختی عکس لختی دانلود-سریال-عاشقانه

تخفیفان

نظرات


X بستن تبليغات
X بستن تبليغات