اعتراف 2خانم منشی به اقدام وقحیانه با مردان بیکار

110
دسته‌بندی نشده

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خبر داد:

حجت الاسلام والمسلمین حقی گفت: شرکت کلاهبرداری در پوشش کاریابی که از متقاضیان کار 500 هزار تومان وجه نقد دریافت می‌کرد، پلمب شد.

حجت الاسلام والمسلمین حقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از پلمب شرکت کلاهبرداری که در پوشش کاریابی از متقاضیان کار 500 هزار تومان وجه نقد دریافت می کرد، خبر داد و گفت: برابر اخبار و گزارش‌های مردمی مبنی بر اینکه شرکتی در یک موسسه مرکز مشاوره تحصیلی به ثبت نام مردم برای کار به دریافت وجه نقد اقدام می‌کرد، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: پس از تحقیقات اولیه مشخص شد، دو منشی خانم از تعداد زیادی از خانم های خانه دار و آقایان که تعداد آنها 150 نفر بود، مبلغ پنج میلیون ریال وجه نقد دریافت کرده است.

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان گلستان در ادامه بیان کرد: این افراد تقاضای پول نقد از متقاضیان کار می کردند و تاکید داشتند که واریزی در بانک ها انجام نشود.

وی اضافه کرد: به افراد جویای کار وعده بسته بندی مواد غذایی و لوازم جانبی قلیان را می دادند.

حجت الاسلام و المسلمین حقی همچنین گفت: با حضور ماموران در محل، متصدی به همراه دو نفر منشی به دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان جهت رسیدگی قضایی اعزام شدند که یک نفر از آنها اعلام کرد متصدی شرکت از بنده برای همین کار مبلغ پنج میلیون ریال دریافت کرده است.

این مقام قضایی دراستان گلستان ادامه داد: مکان مرکز مشاوره تحصیلی که بابت این کار اجاره داده شده بود در اجرای دستور مقام قضایی پلمب و متهم با قرار وثیقه 200 میلیون ریالی روانه زندان Prison شد.

گفتنی است این شرکت یک دفتر هم در تهران دارد که کسی پاسخگوی تلفن آن نیست

فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

اینستاگرام ما +18 فقط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *