حمله سگ “پیت‌بول” به ۲ نفر در دزاشیب + عکس

حمله سگ پیت‌بول به ۲ نفر در دزاشیب + عکس

سرهنگ عباس مرادی با اعلام خبر حمله یک سگ “پیت‌بول” به دو شهروند در شمال تهران، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: حدود ساعت 22 شب گذشته طی تماس تلفنی شهروندان با پلیس 110، حمله یک قلاده سگ به دو شهروند در منطقه دزاشیب اعلام شد.

سرکلانتریکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: به‌سرعت یک واحد گشت خودرویی و یک واحد گشت موتورسوار به محل حادثه اعزام شدند.

وی تصریح کرد: ماجرا از این قرار بود که صاحب سگ، این حیوان را شبها برای گردش به خیابان می‌آورده که شب گذشته به‌دلیل سوء مصرف مواد مخدر بدحال شده و کنار خیابان افتاده بود، در این حین یکی از شهروندان که با خودروی خود در حال تردد در خیابان بود، با مشاهده وضعیت صاحب این سگ و به‌قصد کمک به وی با سامانه 115 اورژانس و پلیس تماس گرفت.

این مقام انتظامی افزود: اپراتور اورژانس از فرد تماس‌گیرنده خواسته بود علائم حیاتی مصدوم را بررسی کند که این شخص به‌محض پیاده شدن از خودرو برای بررسی علائم حیاتی مصدوم، توسط سگ مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه پا مصدوم شد.

مرادی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از شهروندان نیز با دیدن این وضعیت برای کمک به شهروند آسیب‌دیده به محل نزدیک شده اما او نیز توسط سگ آسیب دیده بود.

سرکلانتریکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه این سگ باتوجه به نوع نژادش می‌تواند به افراد زیادی حمله‌ور شود، گفت: در نهایت هماهنگی‌های لازم انجام شده، این قلاده سگ مهار و به‌همراه مالک آن به کلانتری منتقل شد.

وی با اشاره به انتقال دو مصدوم این حادثه به مراکز درمانی متذکر شد: یکی از مصدومان به‌صورت سرپایی درمان شد اما نفر دیگر همچنان در مرکز درمانی بستری است همچنین این پرونده به مقام قضایی منعکس شده تا دستورات لازم برای محل نگهداری سگ و صاحب آن اتخاذ شود.

پلیس 110 ,

فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

اینستاگرام ما +18 فقط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *