سکانسهای سانسور شده سریال شمعدونی

سکانسهای سانسور شده سریال شمعدونی

 

Amir-Kazemi_cafeseven.net_4

امیر کاظمی بازیگر کاراکتر سعید در “سریال شمعدونی” ساخته سروش صحت از خاطره رانندگی اش در این سریال و حذف سکانسهایی از بازی اش سخن گفت.

 

 

امیر کاظمی بازیگر نقش سعید در سریال شمعدونی ، این شخصیت را در طیف زیادی از جوانان 20 تا 25 سال جامعه عنوان کرد و گفت: شخصیت سعید نماینده ای از جوانان جامعه است.

امیر کاظمی گفت: خیلی خوشحالم که جامعه به سمتی می رود که دیگر آدم های خنثی نیستیم و احساس می کنیم اگر اتفاقی می افتد که باید اعتراض کنیم، اعتراض می کنیم. اما امیدوارم این اعتراض فقط در مورد سریال های تلویزیونی نباشد.
او ادامه داد: اگر اتفاقی در جامعه می افتد به آن حوزه ها هم اعتراض داشته باشیم نه فقط به سریال های 90 شبی تلویزیون.
کاظمی جذاب بودن کاراکتر سعید را حاصل همکاری او با این مجموعه عنوان کرد و گفت: کاراکتر سعید برایم بسیار جالب بود. اینکه یک دفعه تصمیم می گیرد یک جا بنشیند و همچنین تصمیمات عجیب و غریب دیگر که جا داشت بعد از آن هم تصمیمات احمقانه دیگری بگیرد.
این بازیگر با اشاره به اینکه سعید نماینده طیفی از جوانان جامعه است، گفت: این شخصیت جزو جوانانی است که تلاش می کنند از زیر بال مسؤولیت دربروند و از میان تربیت دوگانه مدرن و سنتی که در جامعه ما انجام می شود، آن چیزی که به نفع خودشان است را درمی آورند. اولین بار است که در تلویزیون یک جوان این طور صحبت می کند و آن احترام قدیم که می گفتند ما جلوی بزرگترها پایمان را دراز نمی کردیم نیست. برای اولین بار است که تلویزیون این نوع تربیت را نشان می دهد. اینکه این جوان نه تنها پایش را دراز می کند بلکه بی احترامی هم به پدرش می کند.
کاظمی در ادامه ی مطالب بالا گفت: اگر واقع بینانه نگاه کنیم می بینیم که بچه ها و جوانانی در جامعه هستند که مشمول این بی تربیتی اند و حتی من خودم از نزدیک این گونه بچه ها را دیده ام.
او با اشاره به اینکه عنوان می شود مجموعه شمعدونی بدآموزی را رواج می دهد، اظهار کرد: یکسری نقدهایی که درباره بدآموزی عنوان می شود را قبول ندارم، به دلیل اینکه نقد تکنیکی نیستند. اما چندین نقد رفتاری خواندم که عنوان کرده بودند چرا این سریال بدآموزی دارد و من هم در جواب مطرح کرده بودم اصولا ما آدم های بدآموزی هستیم، کاری که انتخاب می کنیم باید بدآموزی داشته باشد!
 1980856149
کاظمی در بخش دیگری از گفت وگوی خود از حذف بخش هایی از کاراکتر سعید گفت.
کاظمی عنوان کرد: سکانس هایی از کاراکتر سعید در این مجموعه به دلیل اینکه عنوان می شد غلظت بی احترامی در آن زیاد است حذف شد؛ قسمت هایی که در رابطه با کاراکتر هوشنگ، پدر سعید بود. آن قسمت هایی که سعید نگاه عاقلانه تری نسبت به پدرش دارد و زمانی که پدرش حرف نامربوط می زند، واکنش های متفاوتی دارد. اما در بخش هایی دچار ممیزی شده است و در واقع غلظت بی احترامی حذف شده است.
او با اشاره به اینکه نقش سعید یکی از متفاوت ترین و درست ترین کار کمدی اش بوده است، یادآور شد: پیش از این اشتباهات کمدی زیادی داشتم اما شخصیت سعید درست ترین کار کمدی من بود که آن هم به خاطر سروش صحت است.
او با اشاره به خاطراتش در مجموعه شمعدونی گفت: پیش از این که گواهینامه بگیرم رانندگی نکرده بودم و علاقه ای هم به رانندگی نداشتم اما در یکی از سکانس ها که مربوط به گم شدن مادرم بود، ماشین برای لحظاتی در کنترل من نبود و نمی دانستم چه کار کنم. واقعا نمی توانستم رانندگی کنم اما به اجبار آقای صحت گواهینامه گرفتم.

فقط افراد بالای هجده سال +18

جفت گیری اسب های تزئینی

فروش ویژه پلی استیشن 😍😱

کارواش خانگی (اسپری کارواش ۳ سر)

laptop stock لپ تاپ استوک روبیک دیجیتال سعید رمضانی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *