5

شلف کشویی نظم دهنده یخچال

  • ۰۲ تیر ۱۴۰۲ - ۱۵:۳۳
شلف کشویی نظم دهنده یخچال

شلف کشویی یخچال ، محصولی با طراحی نوین و زیبا تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت است . این سبد دارای دو دستگیره در دو طرف جهت اتصال آسان بر روی لبه میز ، طبقات یخچال و … می باشد که به صورت کشویی می توان از آن استفاده نمود . سبد […]

شلف کشویی یخچال ، محصولی با طراحی نوین و زیبا تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت است . این سبد دارای دو دستگیره در دو طرف جهت اتصال آسان بر روی لبه میز ، طبقات یخچال و … می باشد که به صورت کشویی می توان از آن استفاده نمود . سبد نظم دهنده یخچال و میز امکان بهره برداری حداکثری از فضای کمتر قابل استفاده مابین طبقات یخچال و فریزر و همچنین زیر سطح میز را فراهم می آورد . از دیگر خصوصیات این محصول می توان به قابلیت باز و بسته شدن افقی به صورت کشویی جهت افزایش و کاهش گنجایش حجم داخلی شلف متناسب با میزان فضای آزاد و همچنین نیاز کاربر اشاره نمود . برای این کار کافیست دو طرف سبد نظم دهنده یخچال را به سمت داخل و یا بیرون از طرفین چپ و راست به صورت افقی بکشید . شیارهای تعبیه شده بر روی دیواره و همچنین سطح زیرین سبد باعث جریان هوا مابین مواد غذایی داخل یخچال جهت حفظ طراوت آنها می شود . نظم دهنده کشویی یخچال در بسته بندی 1 عددی با رنگ های متنوع ارائه می شود

 

نظم دهنده کشویی یخچال ، محصولی با طراحی نوین و در عین حال بسیار کاربردی می باشد که از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت تولید شده است . بر روی سبد دو دستگیره تعبیه شده که قابلیت نصب آسان بر روی لبه طبقات یخچال و یا حتی لبه برخی از انواع میز را برای شما به صورت کشویی محیا می کند ، کافیست در صورت نیاز پس از نصب ، سبد را کمی به صورت بیرون (همانند کشو) بکشید و پس از استفاده به سمت داخل به حالت اولیه برگردانید . نصب به این شکل امکان استفاده حداکثری از خلاء موجود میان طبقات یخچال را برای شما محیا می کند ، بدون اینکه نیازی به قرار دادن ظروف و یا مواد غذایی بر روی یکدیگر وجود داشته باشد.

 

سبدها به صورت کشویی باز و بسته می شوند ، این کار علاوه بر پوشش فضا به میزان دلخواه ، امکان افزایش و یا کاهش حجم ظرفیت داخلی سبد را نیز فراهم می آورد . کافیست سبد را از طرفین (سمت چپ و راست) به سمت بیرون بکشید تا سبد باز و یا بالعکس به سمت داخل فشار دهید تا ابعاد آن کوچک شود . از این محصول علاوه بر نگهداری مواد غذایی متنوع با ابعاد کوچک درون طبقات یخچال و فریزر ، می توان به عنوان یک کشوی کوچک برای میز جهت نگهداری لوازم و وسایل مختلف بهره برد.

 

ویژگی های شلف کشویی یخچال :

 

طراحی نوین ، زیبا و کاربردی

ابعاد در حالت بسته (با دستگیره) : 23cm * 16.5cm * 6cm

ابعاد در حالت باز (با دستگیره) :30.5cm * 16.5cm * 6cm

ارائه شده در بسته بندی 1 عددی

تولید شده از جنس پلاستیک مقاوم و با کیفیت

قابلیت باز و بسته شدن جهت افزایش و یا کاهش ابعاد و همچنین ظرفیت داخلی

قابلیت نصب و استفاده و همچنین شست و شوی آسان

عرضه شده در رنگ های متنوع و زیبا

باز و بسته شدن سبد به صورت کشویی از طرفین

بهره برداری حداکثری از فضای داخل طبقات یخچال

امکان استفاده جهت نگهداری مواد غذایی کوچک داخل طبقات یخچال ، فریزر و همچنین به کارگیری به عنوان کشو برای میز

 

استفاده از سبد نظم دهنده یخچال ، علاوه بر بهره برداری از فضای داخل یخچال ، امکان تفکیک مواد غذایی جهت دسترسی سریع تر و همچنین جلوگیری از آسیب دیدن آنها در اثر فشرده شدن را فراهم خواهد آورد . اما وجه تمایز این نوع از نظم دهنده با سایر محصولات مشابه معمول خود را می توان قابلیت باز و بسته شدن آن عنوان کرد . سبد کشویی داخل یخچال درواقع تلفیقی از دو سبد می باشد که به یکدیگر متصل شده اند ، با این تفاوت که قابلیت استفاده از آنها متناسب با نیاز افراد از نظر ابعاد و حجم وجود دارد.

 

قیمت ۵۵ هزار تومان

خرید

لینک کوتاه : https://www.iran16.com/?p=109001
  • 17 بازدید

برچسب ها

ثبت دیدگاه