1
خانه دسته‌بندی نشده

پیشنهاد لباس زمستانی آقایان

  • ۰۸ آذر ۱۳۹۲ - ۶:۲۹

پیشنهاد لباس زمستانی آقایان وقتي مي‌خواهيد پليور تنگ بپوشيد، بهتر است آن را با پيراهن مردانه همراه کنيد.پیشنهاد مردانه، خوش تیپ و سرد يک قانون هميشگي براي اين ترکيب وجود دارد؛ اين قانون طلايي را حفظ کنيد: براي پليورهاي رنگي و طرحدار از پيراهن‌هاي ساده و براي پليورهاي ساده و تك رنگ از پيراهن‌هاي چهارخانه […]

پیشنهاد لباس زمستانی آقایان

وقتي مي‌خواهيد پليور تنگ بپوشيد، بهتر است آن را با پيراهن مردانه همراه کنيد.پیشنهاد مردانه، خوش تیپ و سرد يک قانون هميشگي براي اين ترکيب وجود دارد؛ اين قانون طلايي را حفظ کنيد: براي پليورهاي رنگي و طرحدار از پيراهن‌هاي ساده و براي پليورهاي ساده و تك رنگ از پيراهن‌هاي چهارخانه استفاده کنيد. چنين تضادي به زيبايي و جذابيت ست شما کمک مي‌کند، نه چندان ساده هستيد و نه چندان شلوغ و آزاردهنده.

پیشنهاد لباس زمستانی مردانه,تیپ آقایان در زمستان
ترکيب رنگ‌هاي پليور اين ست، دست شما را باز مي‌گذارد و مي‌توانيد با شلوارهاي مختلف ست کنيد. اگر مي‌خواهيد تبديل به يك ست اسپرت شويد، سراغ شلوار جين برويد. اگر مي‌خواهيد نيمه رسمي باشيد، شلوار کتان را انتخاب کنيد. براي پليوري که در نگاه اول رنگ زرد و سپس قهوه‌اي آن به چشم مي‌آيد، بهترين انتخاب يک شلوار کتان در همان طيف رنگي است مثل قهوه‌اي.

اگر قصد خريد پليور داريد، به جاي پليور تک رنگ ساده يا طرحدار سراغ پليور چند رنگ برويد. ترکيبي از اين دو  بسيار چشمگير خواهد بود. در انتخاب ترکيب رنگ پليور جسارت به خرج دهيد و رنگ‌هاي  متفاوت مثل نارنجي، قرمز، زرد و… را حذف نکنيد. درگير قضاوت زنانه و مردانه رنگ‌ها نشويد. چنين خط بندي در دنياي رنگ‌ها وجود ندارد و شما مي‌توانيد  با استفاده از دنياي بي پايان رنگ‌ها براي خودتان ست‌هاي متفاوت و زيبا بسازيد.

در مهماني بدرخشيد
1-  اگر به يک مهماني رودربايستي‌دار دعوت شديد؛ جايي که براي پوشيدن کت و شلوار مناسب نيست، سراغ پيراهن‌هاي رسمي  خود برويد. پيراهن‌هايي که با دکمه‌هاي متفاوت تزئين شده‌اند. رسيدن فصل پاييز دست شما را براي انتخاب رنگ نمي‌بندد، ست سفيد شما همچنان هم مي‌تواند چشمگير، جذاب و زيبا باشد. البته چنين ستي فقط براي يک برنامه رسمي و در شب مناسب است. استفاده از اين حجم سفيد، به خصوص رنگ سفيدي که حالت براق دارد، در طول روز هوشمندي شما در خوش‌پوشي را زير سؤال مي‌برد.

 

پیشنهاد لباس زمستانی مردانه,تیپ آقایان در زمستان
2- اين ست لباس را مي‌توانيد با انواع تن‌پوش‌هاي زمستاني بپوشيد، از پالتو گرفته تا کت؛ فقط کاپشن‌هاي اسپرت براي چنين ستي، انتخاب هوشمندانه‌اي نيست اما پيشنهاد مي‌کنيم براي متفاوت کردن ست خودتان سراغ يک کت چرم برويد. آن هم کتي در رنگ متفاوت؛ به جاي کت‌هاي قهوه‌اي و مشکي رايج، مثلا رنگ آبي را انتخاب کنيد.

هزار تکه خوش تيپي
1- براي آقاياني که علاقه‌مند تيپ‌هاي نيمه‌رسمي هستند، داشتن يک کت بلند براي روزهاي سرد ضروري است. کتي که نه به اندازه کاپشن اسپرت باشد و نه به اندازه پالتو، رسمي. کت‌هاي بلند اين فرصت را به آقايان خوش‌پوش مي‌دهد که آن را با مدل‌هاي مختلف لباس از شلوار جين تا پارچه‌اي ست کنند و بپوشند.

2- براي آقاياني که در فضاهاي اداري مشغول به کار هستند، پوشيدن پليورهاي بافت درشت و گرم کار منطقي نيست چون شايد در هواي آزاد گرماي مطبوعي براي آنها فراهم کند ولي در داخل ساختمان‌ها که وسايل گرمايشي روشن است، گرماي آزاردهنده‌اي خواهد داشت. براي حل اين مشکل سراغ ترکيب پيراهن با ژاکت‌هاي نازک برويد. با اين ست دست شما براي کم و زياد کردن پوشش‌تان با توجه به حرارت محيط باز است. ژاکت‌هاي يقه هفت و جلو دکمه‌دار نمونه‌اي از ژاکت‌هاي کلاسيک و پرطرفدار مردانه است؛ از آن دسته ژاکت‌هايي که مي‌توانيد با انواع پيراهن بپوشيد. هنگام خريد دقت کنيد، ژاکتي با بافت ظريف بخريد که زير پالتو و ژاکت قابل استفاده باشد.

 

پیشنهاد لباس زمستانی مردانه,تیپ آقایان در زمستان
3- پيراهن‌هاي مردانه شما رفيق گرمابه و گلستان شما هستند. در تمام فصول سال مي‌توانيد از اين پيراهن استفاده کنيد، چه در روزهاي تابستاني با شلوارهاي کتان و چه حالا در روزهاي سرد سال با ژاکت. وقتي ژاکت شما تک رنگ ساده است، پيشنهاد مي‌کنيم از پيراهن چهارخانه در زير آن استفاده کنيد. تضاد رنگي اين دو هم در جذاب کردن تيپ شما موثر است.

4- شلوارهاي کتان، نه آن نازک‌ها با رنگ‌هاي تند که در تابستان مي‌پوشيد، نمونه‌هايي با بافت ضخيم‌تر و رنگ‌هاي تيره، انتخاب خوبي براي ست‌هاي نيمه رسمي در روزهاي پاييزي محسوب مي‌شود.

 

منبع : مجله زندگی ایده آل

لینک کوتاه : https://www.iran16.com/?p=3597
  • 303 بازدید

ثبت دیدگاه