حادثه وحشتناک برای ۳۰ زن در عروسی !!

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    حادثه وحشتناک برای ۳۰ زن در عروسی !!   مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیاهکل ادامه داد: ۲۰ زن از مجروحان به صورت سرپایی توسط پزشکان مرکز شبانه‌روزی دیلمان درمان شدند.   ثانیه‌هایی از مهمانی در روستای «پش» سیاهکل نگذشته بود که صدای آژیر آمبولانس‌ها در کوچه پس‌کوچه‌های روستا پیچید و همزمان برخی مهمانان […]

حادثه وحشتناک برای ۳۰ زن در عروسی !!

برای ۳۰ در !!

حادثه ای وحشتناک برای 30 زن حاضر در عروسی!!

 

و شهرستان سیاهکل ادامه داد: ۲۰ زن از مجروحان به سرپایی توسط پزشکان مرکز شبانه‌روزی دیلمان شدند.

 

ثانیه‌هایی از مهمانی در روستای «پش» سیاهکل نگذشته بود که صدای آژیر آمبولانس‌ها در کوچه پس‌کوچه‌های روستا پیچید و همزمان برخی مهمانان نیز مجبور شدند با خودروهای شخصی زنان حادثه‌دیده را به بیمارستان برسانند

در همان دقایق نخست وقوع حادثه، ۳۰ زن به بیمارستان‌های دیلمان و لاهیجان انتقال یافتند و همگی تحت درمان قرار گرفتند. این در حالی بود که دستور تخلیه چاه فاضلاب صادر شد تا در صورت ماندن شخصی در آن اقدامات نجات یا خارج کردنش صورت گیرد.

عصر روز حادثه «حیدری» فرماندار، «زمانی» مدیر شبکه بهداشت و درمان و «علی‌نژاد» مسئول سیاسی و حراست فرمانداری شهر سیاهکل با حضور در بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان، از نزدیک از مصدومان حادثه روستای «پش» دیلمان عیادت کردند و وضعیت سلامت آنها را پیگیر شدند.

حتما بخوانید   تیراندازی عروسی را به عزا تبدیل کرد/ کودک ۶ ساله قربانی شد

در جریان این سرکشی، مجروحان و ‌های آنها با فرماندار گفت‌وگو کردند و به دستور وی، قرار شد بیمارستان هیچ هزینه‌ای از مجروحان دریافت نکند.

دکتر «محمد زمانی» مدیر شبکه بهداشت و درمان شهر سیاهکل نیز گفت: ساعت حدود یک ظهر هنگامی که زنان مهمان در مراسم عروسی روستای پش پایین برای خوردن ناهار رفته بودند، بر اثر فرو ریختن دهنه چاه فاضلاب، به درون آن سقوط کردند. وی با بیان اینکه در این حادثه ۳۰ زن با کمک مردم از چاه بیرون کشیده شدند، گفت: همه حادثه‌دیدگان به وسیله آمبولانس مرکز شبانه‌روزی دیلمان، آمبولانس اورژانس ۱۱۵ دیلمان، آمبولانس هلال احمر سیاهکل و خودروهای شخصی اهالی محل به مرکز شبانه‌روزی دیلمان منتقل شدند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان سیاهکل ادامه داد: ۲۰ زن از مجروحان به صورت سرپایی توسط پزشکان مرکز شبانه‌روزی دیلمان درمان شدند.

زمانی با بیان اینکه ۱۰ نفر از بیماران پس از انجام معاینات اولیه، به دلیل وخامت اوضاع به بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان منتقل شدند، گفت: از این تعداد ۵ زن با وسیله نقلیه شخصی و ۵ زن دیگر با آمبولانس اورژانس ۱۱۵ سیاهکل و دیلمان، درمانگاه شبانه‌روزی دیلمان، هلال احمر سیاهکل و خودروی شهرداری دیلمان به بیمارستان ۲۲ آبان منتقل شدند.

حتما بخوانید   اموزش عملی پیدا کردن شوهر همراه با عکس

این مسئول با بیان اینکه وضعیت عمومی ۱۰ زن بیمار حاضر در بیمارستان ۲۲ آبان لاهیجان خوب است، تصریح کرد: سه زن از مجروحان در بخش و هفت زن دیگر در قسمت اورژانس بیمارستان در حال مداوا هستند.

 

منبع :

  • بازدید : 824 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 26 مهر 93

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات