خانه / اخبار / مرگ فجیع دختربچه 10ساله
مهره مار اصل
خرید کلمن شیشه ای شیردار طبقه ای ارزان اینترنتی انلاین پستی

مرگ فجیع دختربچه 10ساله

مرگ فجیع دختربچه 10ساله
دختر ده به همراه پدر معتادش در یک خانه می کرد.
  شیشه ای که دختر 10ساله خود را از طبقه سوم به پایین پرت کرده بود، با نقص حکم مجازاتش به زودی در کیفری پای میز محاکمه قرار می گیرد.شامگاه دوشنبه شانزده آبان سال 90 سقوط مرگبار دختر ده ساله ای از طبقه سوم یک ساختمان در شهرآرا به ماموران پلیس اعلام شد.ماموران پس از حضور در محل دریافتند درسا کوچولو بر اثر شدت جراحات جان باخته است.

در ادامه تحقیقات در رابطه با این آغاز شد و ماموران در بررسی های اولیه دریافتند دختر ده ساله به همراه پدر معتادش در یک خانه زندگی می کرد.

یکی از همسایه‌ها به ماموران گفت: امروز صدای گریه های درسا به گوش ما می رسید که مدام درخواست کمک می کرد. دقایقی قبل نیز صدای جیغ او را شنیدم و پس از بیرون آمدن از خانه متوجه سقوط او از طبقه سوم ساختمان شدیم.

مرد رهگذری نیز به کارآگاهان گفت: در حال عبور از کنار ساختمان بودم که متوجه درخواست کمک دختر ای شدم وقتی به محل صدا نگاه کردم مرد جوانی را دیدم که دختر خود را از پنجره ساختمان به بیرون پرت کرد.

حتما بخوانید :   روزهای قبل از مرگ چه اتفاقاتی برای انسان می افتد؟

ماموران که مطمئن بودند درسا از سوی پدرش به قتل رسیده او را دستگیر کرده که مرد معتاد در بازجویی های اولیه منکر قتل دخترش شد.

او در ادامه وقتی با دلایل پلیسی و اظهارات شاهدان روبرو شد، لب به اعتراف گشود و گفت: چند ماه قبل همسرم به دلیل اینکه من به ماده مخدر شیشه داشتم گرفت دادگاه نیز حضانت درسا را به من سپرد.

چندی قبل با زن جوانی آشنا شده و او را به صیغه خود درآوردم، درسا از این موضوع ناراحت بود و اجازه نمی داد این زن به خانه ما بیاید شب حادثه بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم به خاطر مصرف ماده مخدر شیشه حالت عادی نداشتم در یک لحظه عصبانی شده و دخترم را از پنجره به بیرون پرت کردم.

با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه جنایت پرونده برای محاکمه به شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد. متهم در جلسه محاکمه با رد خود گفت : روز حادثه شوفاژ خانه چکه می کرد.

حتما بخوانید :   چهره ها در غم مرگ مرتضی پاشایی +عکس

به همین خاطر کاسه ای را زیر آن گذاشته بودم. با پر شدن کاسه از درسا خواستم که ظرف را خالی کند. او هم می خواست آب داخل کاسه را به کوچه بریزد که ناگهان تعادلش را از دست و به پائین سقوط کرد.

قضات دادگاه پس از محاکمه مرد جنایتکار او را به پرداخت دیه و شش سال زندان محکوم کردند.با اعتراض مرد شیشه ای به حکم مجازاتش پرونده به دیوان عالی کشور فرستاده شد که قضات دیوان عالی کشور حکم متهم را برای تحقیقات بیشتر نقص کردند.

با نقص حکم مجازات، متهم باید بار دیگر پای میز محاکمه قرار بگیرد.
منبع:yjc.ir

به این پست امتیاز دهید.
بدون رای

مطلب پیشنهادی

مرگ وحشتناک

مرگ وحشتناک زن جوان زیر چرخ های کامیون

مرگ وحشتناک زن جوان مرگ وحشتناک زن جوان زیر چرخ های کامیون زنی 35 ساله …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *