میله در آلت تناسلی این پسر +عکس

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    میله در آلت تناسلی این پسر +عکس به گفته ی رهگذری که با دوست دخترخود از منطقه ای در هند شمالی می گذشتند صدای یک مردی که مثل یک حیوان وحشی فریاد می کشید به گوش رسید. پس از این که این مرد خود را به این جوان رساند دید در یک حادثه ای میله […]

میله در آلت تناسلی این پسر +عکس

میله در این +

فرو رفتن وحشتناک میله ای در آلت تناسلی این پسر (عکس)

به گفته ی رهگذری که با دخترخود از منطقه ای در شمالی می گذشتند صدای یک مردی که مثل یک وحشی فریاد می کشید به گوش رسید. پس از این که این خود را به این رساند دید در یک حادثه ای میله ای در آلت تناسلی این بخت برگشته فرو رفته است.

فرو رفتن وحشتناک میله ای در آلت تناسلی این پسر (عکس)

پسر ۲۹ ساله به نام دئورا از شهرستان Banswara  در کشور راجستان در هند شمالی هنگامی از دوست خود بر می گشت به علت داشتن دستشویی برای توالت رفتن به یک ساختمان نیمه ساز می رود تا در آنجا به توالت برود اما در همان لحظه از این ساختمان در دست ساخت سقوط می کند و به طور وحشتناکی میله ای به اندازه ۲۰ فوت در آلت تناسلی این جوان فرو می رود.

این پسر توسط آن مرد و عده ای دیگر به بیمارستان منتقل می شود و با گرفتن عکس و اشعه ایکس و به گفته پزشک آسیب زیادی از داخل به این جوان وارد شده است اما خوشختانه با اره این میله را بریده جراحی کردند و او دوران نقاهت را در بیمارستان می گذراند! به گفته این پسر، این بدترین حادثه ی وحشتناک برای فرد بدشانسی مثل او بوده است!

حتما بخوانید   موهای قرمز محمدرضا شریفی نیا در کنار لیلابلوکات+عکس

فرو رفتن وحشتناک میله ای در آلت تناسلی این پسر (عکس)

 

منبع :

  • بازدید : 3682 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 20 دی 93

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات