خانه / اخبار / سیاسی / چرایی انتشار صحبت‌های حسن عباسی در زمان حال و حواشی پیرامون آن..
مهره مار اصل
دکتر عباسی

چرایی انتشار صحبت‌های حسن عباسی در زمان حال و حواشی پیرامون آن..

فرصت ویژه :   زدودن دائمی موهای زائد صورت و بدن برای همیشه!!

این روزها خبر اول فضای مجازی،مربوط به سخنرانی و حواشی پیرامون آن است.
فارغ از هر مساله ای باید این نکته را گوشزد کرد که سپاه و ارتش هر دو ید واحده ای هستن که در وقت لزوم هم چون مشتی گره کرده بر سر دشمنان این مرز و بوم فرود می آیند،آنهایی که به دنبال ماهی گرفتن از این آب گل آلود برای خود هستن، سخت در اشتباهند.
جلسه ای که از ایشان در فضای مجازی منتشر شده است، حاوی نکاتی پیرامون است، ای که هیچ گاه به صورت جدی و محکم از سوی فرماندهان ارتش محکوم نشده است.

افسران - چرایی انتشار صحبت‌های حسن عباسی در زمان حال و حواشی پیرامون آن..
چرایی انتشار این مطلب در زمان حال، که شش سال گذشته برگزار شده است خود جای سوال است.
با نگاهی به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خوب در می یابیم که کسانی که به این سخنان ضریب می دهند، یا به دنبال تسویه حساب سیاسی با ایشان هستند و یا برای پاک کردن اثر فیش های نجومی از ذهن این مردم تلاش می کنند. برای آنانی که خوب ایشان را نمی‌شناسند باید تاریخ را یاد آور شد. سابقه نظامی و انقلابی گری ایشان برای اهل یقین واضح و مبرهن است.
جوانک جویای نامی که ایشان را متهم به غیر نظامی بودن می کند، کاش بیشتر مطالعه کند و به جای فریادهای بی مورد، از بزرگان خود خدمات آقای عباسی را به نظام و نظامی‌گری پرس و جو کند.
اتهامات این به اصطلاح دکتر! به سپاه و بسیج باید پاسخی در خور از سوی دادسرای قضایی نیروها مسلح دریافت کند.کنایه های بیجای ایشان به بسیج و سپاه، کینه ها و بغض های فتنه گران را در ذهن دوستداران انقلاب تداعی می کند که خطری بس بزرگ برای سازمان مربوطه به شمار می رود.عقیدتی سیاسی باید با رصد افکاری اینچنین، فکری برای حال ناخوش این جوانک و امثال آن بکند.
امیری که سخنان تقطیع شده حسن عباسی را نسنجیده می‌داند، باید برنامه ریزی برای ارتقای سواد آکادمیک و راهبردی نیروهای تحت امر خود را در دستور کار قرار دهد که فضا را برای بهره برداری سیاسی از این موضوع برای دشمنان این مرز و بوم فراهم می کند.
آقای پوردستان! کاش به جای موضع گیری اینچنین و بازی در پازلی که از سوی دشمن طراحی شده، سخنان عباسی را پله اول تحول سازمان خود می کردید، امروز وقت آن رسیده است که شما و دیگر فرماندهان، طرحی برای تحول در ارتش آماده کنید.
امروز دیگر عصر ارتش های کلاسیک گذشته و ارتش باید متناسب با تهدیدات به صحنه بیاید، فتنه سبز مساله ای سیاسی نبوده که نظامیان از دخالت در آن منع شده باشند. فتنه طراحی شده توسط مراکز فکری دشمن کلیت نظام را آماج قرار داده بود، چرایی منفعل بودن ارتش در این کودتا علیه نظام جای سوال است، وقت آن فرا رسیده است که ارتش از حاشیه امن بیرون آمده و انتقادات را به گوش جان بخرد، که هر کس در مسیر تحول قرار نگیرد،بی شک از مسیر راستین انقلاب منحرف خواهد شد.

حتما بخوانید :   فیلم / طوفان دکتر حسن عباسی در دانشگاه مازندران
به این پست امتیاز دهید.
بدون رای
موکن لمسی بدون درد شارژی جیبی موکن لمسی فلالس  Flawless بدون درد

مطلب پیشنهادی

دکتر حسن عباسی

فیلم / طوفان دکتر حسن عباسی در دانشگاه مازندران

فیلم / طوفان دکتر حسن عباسی در دانشگاه مازندران جدیدترین سخنرانی دکتر حسن عباسی ضد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *