ایران 16شنبه 1 آبان 1395

چرایی انتشار صحبت‌های حسن عباسی در زمان حال و حواشی پیرامون آن..

اللهم عجل لولیک الفرج :سلامتی و فرج صاحب الزمان و آمرزش اموات فاتحه مع الصلوات

..


دکتر عباسی

این روزها خبر اول فضای مجازی،مربوط به سخنرانی حسن عباسی و حواشی پیرامون آن است.
فارغ از هر مساله ای باید این نکته را گوشزد کرد که سپاه و ارتش هر دو ید واحده ای هستن که در وقت لزوم هم چون مشتی گره کرده بر سر دشمنان این مرز و بوم فرود می آیند،آنهایی که به دنبال ماهی گرفتن از این آب گل آلود برای خود هستن، سخت در اشتباهند.
جلسه ای که از ایشان در فضای مجازی منتشر شده است، حاوی نکاتی پیرامون فتنه است، فتنه ای که هیچ گاه به صورت جدی و محکم از سوی فرماندهان ارتش محکوم نشده است.

افسران - چرایی انتشار صحبت‌های حسن عباسی در زمان حال و حواشی پیرامون آن..
چرایی انتشار این مطلب در زمان حال، که شش سال گذشته برگزار شده است خود جای سوال است.
با نگاهی به فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی خوب در می یابیم که کسانی که به این سخنان ضریب می دهند، یا به دنبال تسویه حساب سیاسی با ایشان هستند و یا برای پاک کردن اثر فیش های نجومی از ذهن این مردم تلاش می کنند. برای آنانی که خوب ایشان را نمی‌شناسند باید تاریخ را یاد آور شد. سابقه نظامی و انقلابی گری ایشان برای اهل یقین واضح و مبرهن است.
جوانک جویای نامی که ایشان را متهم به غیر نظامی بودن می کند، کاش بیشتر مطالعه کند و به جای فریادهای بی مورد، از بزرگان خود خدمات آقای عباسی را به نظام و نظامی‌گری پرس و جو کند.
اتهامات این به اصطلاح دکتر! به سپاه و بسیج باید پاسخی در خور از سوی دادسرای قضایی نیروها مسلح دریافت کند.کنایه های بیجای ایشان به بسیج و سپاه، کینه ها و بغض های فتنه گران را در ذهن دوستداران انقلاب تداعی می کند که خطری بس بزرگ برای سازمان مربوطه به شمار می رود.عقیدتی سیاسی باید با رصد افکاری اینچنین، فکری برای حال ناخوش این جوانک و امثال آن بکند.
امیری که سخنان تقطیع شده حسن عباسی را نسنجیده می‌داند، باید برنامه ریزی برای ارتقای سواد آکادمیک و راهبردی نیروهای تحت امر خود را در دستور کار قرار دهد که فضا را برای بهره برداری سیاسی از این موضوع برای دشمنان این مرز و بوم فراهم می کند.
آقای پوردستان! کاش به جای موضع گیری اینچنین و بازی در پازلی که از سوی دشمن طراحی شده، سخنان عباسی را پله اول تحول سازمان خود می کردید، امروز وقت آن رسیده است که شما و دیگر فرماندهان، طرحی برای تحول در ارتش آماده کنید.
امروز دیگر عصر ارتش های کلاسیک گذشته و ارتش باید متناسب با تهدیدات به صحنه بیاید، فتنه سبز مساله ای سیاسی نبوده که نظامیان از دخالت در آن منع شده باشند. فتنه طراحی شده توسط مراکز فکری دشمن کلیت نظام را آماج قرار داده بود، چرایی منفعل بودن ارتش در این کودتا علیه نظام جای سوال است، وقت آن فرا رسیده است که ارتش از حاشیه امن بیرون آمده و انتقادات را به گوش جان بخرد، که هر کس در مسیر تحول قرار نگیرد،بی شک از مسیر راستین انقلاب منحرف خواهد شد.

برچسب ها :

yamahdi

اللهم عجل لولیک الفرج

سلامتی و تعجیل در فرج امام زمان (عج) و شادی روح اموات و پدر تازه درگذشته این حقیر صلوات

فروش ویژه ساعت کاسیو بند چرم مدل Golden 506

فروش ویژه ساعت کاسیو بند چرم مدل Golden 506

ساعت کاسیو بند چرم - مدل Golden 506. طراحی بی نظیر و فوق العاده شیک، فریم و قفل طلایی مطابق با سلیقه جوانان. دارای تقویم روز شمار. دارای جعبه شکیل و 6 ماه گارانتی تعویض. ساعت مچی Casio Gold-506 یکی از جدیدترین مدل های عرضه شده کمپانی معتبر کاسیو می باشد. این ساعت دارای بند چرم بسیار با کیفیت و صفحه شیشه ای ضدخش می باشد که در 2 رنگ بند مشکی و قهوه ای و همچنین صفحه سفید و مشکی عرضه شده است. این ساعت دارای تقویم روز شمار می باشد و تا 80 درصد نیز ضد آب است. هم اکنون می توانید ساعت مچی کاسیو Gold-506 را همراه با جعبه شکیل و 6 ماه گارانتی تعویض با قیمت استثنایی از فروشگاه میهن استور سفارش دهید.
نظرات و ارسال نظر