خبر ناباورانه بارداری مرد جوان انگلیسی

خبر جنجالی مرد جوان انگلیسی که باردار شد
خبر ناباورانه بارداری مرد جوان انگلیسی

مرد بسیار جوانی که تغییر جنسیت داده است و مغموم و نگران در برنامه تلویزیونی حاضر شده است تا درباره اسپرم اهدایی به وی و باردار شدنش حرف بزند. در مصاحبه ای تلویزیونی صادقانه گفت که احساس می کند کمی بیش از اندازه برای داشتن یک کودک جوان است.می گوید که یک غریبه به خانه اش امد و به او اسپرم اهدا کرد.

 

می گوید پس از چند روز در فیس بوک فرد مورد نظر را پیدا کرد. او می گوید آنان به خانه او امدند فنجان قهوه ای خوردند و وبه او اسپرم اهدا کردند او حتی نام آنان را نیز نمی دانست.

 

«هیدن کراس» نخستین مردی است که در بریتانیا باردار شده است. او دختر به دنیا آمده بود اما تغییراتش از زمانی که ۱۷ ساله بود آغاز شد. اگرچه او اکنون از نظر قانونی و حقوقی مرد است اما اما تغییر جنسیتش متوقف شده است و می تواند باردار شود و پیش از آن که دیر شود خواسته که فرزندی بیولوژیک داشته باشد.

خبر جنجالی مرد جوان انگلیسی که باردار شد

به گزارش پارس ناز او در مصاحبه ای تلویزیونی گفته که این کاملا ترسناک است اما خوشحال است که می تواند یک فرزند بیولوژیک داشته باشد. او خواسته تا تخمک هایش منجمد و نگهداری شوند . او می گوید زمانی ک در ۲۰ سالگی تصمیم گرفت که بچه دار شود از سوی عده ای تهدید به مرگ و شکنجه شد. او می گوید به دلیل این تهدیدات از نظر روحی و روانی دچار مشکل شده بود و بیش از یک سال تحت درمان قرار گرفته بود.

خبر جنجالی مرد جوان انگلیسی که باردار شد

او از گلوچستر است . او می گوید زمانی که دید که قادر به دریافت کمک از بیمه خمات درمانی نیست محبور شد تا در فیس بوک برای پیدا کردن یک اهدا کننده اسپرم درخواست خود را اعلام کند.
خبر جنجالی مرد جوان انگلیسی که باردار شد

در مصاحبه ای تلویزیونی صادقانه گفت که احساس می کند کمی بیش از اندازه برای داشتن یک کودک جوان است.می گوید که یک غریبه به خانه اش امد و به او اسپرم اهدا کرد. می گوید پس از چند روز در فیس بوک فرد مورد نظر را پیدا کرد. او می گوید آنان به خانه او امدند فنجان قهوه ای خوردند و وبه او اسپرم اهدا کردند او حتی نام آنان را نیز نمی دانست.

خبر جنجالی مرد جوان انگلیسی که باردار شد

او می گوید تا ۱۷ سالگی می دانسته که ترنس است.همیشه دوست داشته خانواده داشته باشد و مادر او همیشه همراهش بوده است.

 

فقط افراد بالای هجده سال وارد شوند +18

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

اینستاگرام ما +18 فقط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.