زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر مردم

زیباترین بازیگر زن ایرانی

زیباترین بازیگر زن ایرانی کیست؟

زیباترین بازیگر زن ایرانی از نظر شما کاربر عزیز ایران16 کدام است ؟

در سالهای اخیر و با ظهور شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و داغ شدن حس خودنمایی بازیگران زن ایرانی و انجام عمل های زیبایی و انواع آرایش هایی که بازیگران زن انجام میدن تا زیباتر به نظر برسن در سایت ایران 16 به این فکر افتادیم تا یک نظرسنجی بگذاریم و نظر شما را راجع به زیباترین زن ایرانی از نظر کاربران اینترنت جویا شویم …

سالهای زیادیست که از زیبایی و خوشگل ترین بازیگران زن خارجی تعریف و تمجید کرده ایم ولی غافل از اینکه هنرمندان و زیباترین بازیگران زن ایرانی را نادیده گرفته ایم . طی یک نظرسنجی که مردم زیباترین بازیگر زن ایرانی را انجام داده اند میخواهم برایتان تصاویر عکس خوشگل ترین بازیگر زن ایرانی در سال ۹۷ را به ترتیب برایتان قرار دهیم . بررسی نتایج انتخاب زیباترین بازیگر زن ایرانی یکی از پرطرفدارترین موضوعات میباشد که عموم مردم به آن علاقه زیادی نشان میدهند . در ادامه با ایران16 همراه باشید .
عکس های منتخب از زیباترین بازیگر زن ایرانی با نظر مردم میباشد شما هم در این نظر سنجی شرکت کنید و نظر و رأی خودتان را در قسمت نظرات پایین صفحه اعلام کنید .

عکس های منتخب از زیباترین بازیگر زن ایرانی 97

توجه داشته باشید که همه بازیگران زن ایرانی زیبایی خاص خودشان را دارند. ولی فهرست که در اینجا تهیه شده، بر اساس نظرسنجی ها و رأی های آنلاین کاربران است، زیرا هیچ معیار استانداردی برای زیبایی وجود ندارد.

 

۱- مهتاب کرامتی : اولین رتبه زیباترین بازیگر زن ایرانی

مهتاب کرامتی، بازیگر تلویزیون و سینما، سال ۱۳۴۹ در شهر تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته‌‌ی میکروبیولوژی از دانشگاه “آزاد” است. کرامتی با شرکت در دوره‌های آزاد بازیگری، برای نقش هلن در مجموعه‌ی «مردان آنجلس» (۱۳۷۷-۱۳۷۶) ساخته‌ی فرج‌الله سلحشور، پذیرفته شد و این چنین فعالیت هنری‌اش را آغاز کرد. مهتاب کرامتی، سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در فیلم سینمایی «بیست» (۱۳۸۷) از بیست و هفتمین جشنواره‌‌ی فیلم فجر، را درکارنامه دارد.

زیباترین بازیگر زن ایرانی مهتاب کرامتیزیباترین بازیگر زن ایرانی مهتاب کرامتی 2زیباترین بازیگر زن ایرانی مهتاب کرامتی 3

۲- الهه حصاری

الهه حصاری، بازیگر تلویزیون و سینما، سال ۱۳۶۹ در تهران متولد شد. وی فارغ‎التحصیل رشته‎ی تربیت بدنی از دانشگاه “تهران” است. حصاری فعالیت سینمایی خود را از سال (۱۳۸۶) با فیلم «نطفه شوم» آغاز کرد.

زیباترین بازیگر زن ایرانی الهه حصاریزیباترین بازیگر زن ایرانی الهه حصاری 3

۳- الناز حبیبی

الناز حبیبی، بازیگر تلویزیون و سینما سال ۱۳۶۸ در تهران متولد شد. وی فارغ‌التحصیل رشته‌ی دانشگاهی تدوین است. حبیبی بازیگر جوانی است، اما تلاش کرده با انتخاب‌های دقیق خود نقش‌های متفاوتی را بازی کند.
زیباترین بازیگر زن ایرانی الناز حبیبیزیباترین بازیگر زن ایرانی الناز حبیبی 2زیباترین بازیگر زن ایرانی االناز حبیبی 3

۴- نسیم فطرت

 

زیباترین بازیگر زن ایرانی نسیم فطرتزیباترین بازیگر زن ایرانی نسیم فطرت 2زیباترین بازیگر زن ایرانی نسیم فطرت 3

۵- سحر قریشی 

سحر قریشی، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر، سال ۱۳۶۶ در شهر تهران متولد شد. قریشی در سال (۱۳۸۸) با بازی در فیلم «لج و لجبازی» سیدمهدی برقعی، وارد عرصه‌ی سینما شد.
زیباترین بازیگر زن ایرانی سحر قریشیزیباترین بازیگر زن ایرانی سحر قریشی بی حجابزیباترین بازیگر زن ایرانی سحر قریشی بدحجاب

۶- ساره بیات 

ساره بیات، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال ۱۳۵۸ در شهر تهران متولد شد. وی پس از اخذ مدرک بازیگری در مجموعه‌ی «یک مشت پر عقاب» به ایفای نقش پرداخت. ساره بیات، دیپلم افتخار بهترین بازیگر مکمل زن از بیست و نهمین جشنواره فیلم فجر و خرس نقره‌ای بهترین بازیگر زن بطور مشترک با لیلا حاتمی و سارینا فرهادی از جشنواره فیلم برلین، را در کارنامه دارد.
زیباترین بازیگر زن ایرانی ساره بیات بدحجابزیباترین بازیگر زن ایرانی ساره بیات بی حجابزیباترین بازیگر زن ایرانی ساره بیات بدحجابی

۷- لیلا زارع

لیلا زارع، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال ۱۳۵۹ در تهران متولد شد. وی فعالیت هنری‌اش را در سال (۱۳۸۳) با بازی در فیلم «ما همه خوبیم» ساخته‌ی بیژن میرباقری آغاز کرد.
زیباترین بازیگر زن ایرانی لیلا زارع بدحجابزیباترین بازیگر زن ایرانی لیلا زارع بی حجابزیباترین بازیگر زن ایرانی لیلا زارع بدون حجاب

۸- بهاره کیان افشار

بهاره کیان‌افشار، بازیگر تلویزیون و سینما، بازیگری را به‎طور حرفه‎ای از سال (۱۳۸۲) با بازی در مجموعه‌ی تلویزیونی «کلاه پهلوی» و در نقش «شادی مستشارنیا»، که با صدای فریبا رمضان‌پور دوبله شده‌بود، آغاز کرد.
زیباترین بازیگر زن ایرانی بهاره کیان افشار بدحجابزیباترین بازیگر زن ایرانی بهاره کیان افشار بی حجابزیباترین بازیگر زن ایرانی بهاره کیان افشار بدون حجاب

۹- مهناز افشار

مهناز افشار، بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر، سال ۱۳۵۶ در شهر تهران متولد شد. وی رشته‌ی تحصیلی‌اش در دبیرستان علوم‌تجربی بود. مهناز افشار بازیگری را با مجموعه‌ی تلویزیونی «گمشده» در سال (۱۳۷۷) آغاز کرد و پس از آن با ایفای نقش در فیلم «دوستان» به کارگردانی علی‌شاه حاتمی در سال (۱۳۷۷) به سینما راه یافت. مهناز افشار، جایزه‌ی بهترین بازیگر نقش اول زن از انجمن منتقدان، تندیس بهترین بازیگر نقش مکمل زن ازجشن خانه‌ی سینما و تندیس نقش مکمل زن از جشنواره‌ی فجر، را در کارنامه دارد.
زیباترین بازیگر زن ایرانی مهناز افشار بدحجابزیباترین بازیگر زن ایرانی مهناز افشار بی حجابزیباترین بازیگر زن ایرانی مهناز افشار بدون حجاب

۱۰- لیندا کیانی

لیندا کیانی، بازیگر تلویزیون و سینما، سال ۱۳۵۹ در آبادان متولد شد. وی فعالیت هنری‌اش را در سال (۱۳۸۶) با بازی در مجموعه‌ی تلویزیونی «ساعت شنی» آغاز کرد و توجه عموم مردم، منتقدان و فیلم‌سازان را به خود جلب کرد.
زیباترین بازیگر زن ایرانی لیندا کیانی بدحجابزیباترین بازیگر زن ایرانی لیندا کیانی بی حجابزیباترین بازیگر زن ایرانی لیندا کیانی بدون حجاب

فیلم جفت گیری اسب های تزئینی

فیلم رابطه جنسی +18 (کلیک نکنید)

آموزش خفن فوتبال و فوتسال

جفت گیری حیوانات

شکار حیوانات

حمله حیوانات

جنگ حیوانات

حیات وحش

عکس پروفایل

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *