ایران16 / سینما / اخبار فرهنگی و هنری / ماجرای شایعه سرطان حنجره فریدون آسرایی از زبان خودش
فریدون آسرایی ,‌ سرطان فریدون آسرایی , سرطان حنجره فریدون آسرایی , خواننده پاپ , سرطان خواننده پاپ , بیماری فریدون آسرایی , کنسرت فریدون آسرایی , کنسرت مرداد فریدون آسرایی

ماجرای شایعه سرطان حنجره فریدون آسرایی از زبان خودش

سرطان حنجره فریدون آسرایی؟!

با گلایه از شایعاتی که مبنی بر سرطان حنجره وی منتشر شده بود گفت: خدا را شکر سرطان حنجره ندارم و در حال حاضر، حال بسیار خوبی دارم.

فریدون آسرایی خواننده کشورمان با اشاره به مطلب منتشر شده درخصوص سلامتیش گفت:چندی پیش با خبرنگاری صحبت کردم که در آن گفت و گو اعلام کرده بودند که من ناراحتی حنجره پیدا کرده ام که بر اساس ریفلاکس معده بوده است.وی ادامه داد:با توجه به ناراحتی پیش آمده دکتر اعلام کرده بود که وضعیت خوبی ندارم و در مرحله نزدیک به سرطان قرار داشتم که پس از دو ماه و با مصرف داروها و انجام عمل جراحی بهبود پیدا کردم.

آسرایی تصریح کرد:من دقیقا همین مطلب را به خبرنگار مورد نظر اعلام کرده بودم در حالی که وی شایعه پراکنی کرد و اعلام کرده بود که فریدون آسرایی مبتلا به سرطان حنجره است.

فریدون آسرایی

خواننده آلبوم “عشق یعنی” در ادامه صحبت های خود یادآور شد:این روزها حال بسیار خوبی دارم و در مدت دو ماهی که دارو مصرف می کردم تحت یک جراحی “مری” هم قرار گرفتم که برای بهبود وضعیت حنجره ام بود.

داغ خفن :   بخاطر بی‌پولی، خواننده شدم!

وی با اشاره به جدیدترین فعالیت موسیقایی خود توضیح داد:امروز بعد از ظهر تک قطعه ای بنام “بگو که عاشق منی” را با ترانه ای از روح الله احمدی و موسیقی پیام شفائی منتشر می کنیم که شاید این قطعه را در کنسرت تهران اجرا کنم.

آسرایی ادامه داد:21 مرداد در متل قو، 22 مرداد در تهران و 23 مرداد در رشت با ارکستری به رهبری ایمن خراسانی روی صحنه می روم.

خواننده قطعه خاطر انگیر “گل هیاهو” خاطرنشان کرد:در کنسرت تهران در 2 سانس با مخاطبانم دیدار می کنم و پس از این کنسرت تا بعد از ماه محرم صفر فعالیتی ندارم چرا که هر سال در این ماه ها به مسافرت می روم.

فریدون آسرایی

فریدون آسرایی متولد 17 مرداد 1335، آسارا از خوانندگان پاپ ایرانی است.

وی در منطقه آسارا به دنیا آمد. بعد از تحصیلات مقدماتی، در ژوئیه 1987 به شهر ونکوور کانادا مهاجرت کرد و 14 سال در آنجا کرد. سال 1988 گروه غزال و 2 سال بعد هم گروه پرواز را با حضور کامران، هنگامه، رامین زمانی و… راه انداخت که ترانه ایرانم از دستاوردهای این قبیل همکاری ها است.

از جمله فعالیت های تلویزیونی وی می توان به حضور در شبکه نسیم به عنوان یکی از داوران برنامه شب کوک اشاره کرد.

فریدون آسرایی ، آخرین وضعیت بیماری فریدون آسرایی

منبع : تسنیم