آزار جنسی و قتل وحشتناک دختر ۱۴ ساله (عکس)

لطفا برای حمایت از ما روزانه یک بار بر روی بنر زیر کلیک کنید

 

    آزار جنسی و قتل وحشتناک دختر ۱۴ ساله (عکس)  یک کارگر ساختمانی اهل کشور لیتوانی به قتل دختر مدرسه‌ای ۱۴ ساله انگلیسی متهم شد. پلیس اسکاتلند یارد تاکید کرد انگیزه قاتل مسائل جنسی بوده است. مدارک مستحکم جمع آوری شده علیه قاتل “آرنیس زالکانز”  نشان می دهد که او مسئول ربودن و قتل  دختر ۱۴ […]

آزار جنسی و قتل وحشتناک دختر ۱۴ ساله (عکس)
قتل وحشتناک دختر 14 ساله پس از آزار جنسی (عکس)

و وحشتناک ۱۴ ساله (عکس)  یک کارگر ساختمانی اهل کشور لیتوانی به قتل مدرسه‌ای ۱۴ ساله انگلیسی متهم شد. پلیس اسکاتلند یارد تاکید کرد انگیزه قاتل مسائل بوده است. مدارک مستحکم جمع آوری شده علیه قاتل “آرنیس زالکانز”  نشان می دهد که او مسئول ربودن و قتل  ۱۴ ساله است و  طبق گفته  کارگاه “اندی چارلمز” انگیزه قاتل سوء استفاده جنسی بوده است.

 

DNA “زالکانز”در کفش “آلیس” ۱۴ ساله ، یک ته سیگار در صحنه جرم و همچنین جلد موبایل دختر که در زیر خاک حیاط خانه این دفن شده بود توسط پلیس کشف شد.

 

همچنین پوشش مخصوصی که برای پنهان کردن جسد توسط قاتل استفاده شده بود ،با پوشش های ساختمانی که در محل کاراین مرد وجود داشت ، مطابقت می کند.

کارگاه “چالمرز” در گفتگو با روزنامه “اسکاتلند امروز” بیان داشت : دلیل مرگ آلیس خفگی گزارش شده است.

 

قتل وحشتناک دختر 14 ساله پس از آزار جنسی (عکس)

وی افزود: ما معتقدیم انگیزه اصلی این مرد مساِئل جنسی بوده با اینکه او هنوز به اعتراف نکرده است ولی به نظر می‌رسد مرد جنایتکار پس از سوء استفاده جنسی از این دختر قربانی او را کشته است. همچنین این قاتل تلاش کرده است تا با دقت و کاملا عمدی جسد دختر نوجوان را پنهان و معدوم کند.

آلیس آخرین بار در حالی که شبی در پارکی در غرب لندن راه می رفت ، دیده شده بود.

 

کارگاه چالمرز می گوید : جسد” آلیس” در بستر رودخانه  “برنت” نزدیک خانه آن دختر در محله “هانول” در حالی که با طنابی سخت  درون پوششی ساختمانی پیچیده شده بود کشف شد.همچنین روی جسد با یک چرخ دوچرخه و چند بدنه درخت برروی آن پنهان شده بود.

 

وی در ادامه تاکید کرد: جسد “آلیس” ۱۴ ساله به صورت عریان  و در وضعیت وحشتناکی کشف شده بود.

جست و جوی گسترده پلیس برای پیدا کردن “آلیس” ۱۴ ساله به مدت ۱ ماه ادامه داشت تا زمانی  که در هفته گذشته جسد او کشف شد.

 

خانواده داغدار ” آلیس” در بیانیه ای به روزنامه ها گفتند :این غیرممکن است که بتوانیم غم ازدست دادن و مرگ فجیع “آلیس” را توصیف کنیم.مرگ او حفره ای عمیق در زندگی همه ما به جا گذاشته است که هرگز پر نخواهد شد.هرروز و هرلحظه یادآوری “آلیس” ما را دیوانه می کند.مرگ وحشتناک او شوک عمیقی برای همه بود.اقدامی بی احساسانه که هنوز درک و فهم آن برای همه مشکل است.

 

همچنین خانواده مقتول تاکید کردند که سوالات بی جواب بسیاری در ذهن آنها وجود دارد.مثل اینکه مسئولان چرا برای محاکمه  قاتل “زالکانز”  به دنبال زمان بیشتری هستند در حالی که این مرد ۴۱ ساله در گذشته سابقه قتل وحشتناک دیگری را نیز داشته است.او در گذشته  به دلیل قتل همسرش  به صورت فجیع  ۷سال در زندان به سر برده است.

 

قاتل ” زالکانز” با استفاده ازدوربین مداربسته سوپر مارکتی در نزدیکی پارکی که “آلیس” آخرین بار زنده دیده شده بود ، توسط پلیس شد.

 

پلیس بیان کرد که ” زالکانز” ۲ بار به محلی که “آلیس” آخرین بار زنده دیده شده ، بازگشته بود تا گزارشاتی که درباره ناپدید شدن او وجود داشت ،را پیگیری کند.

 

کارگاه “چالمرز” گفت: مدارک و شواهد می گوید “آلیس” قبل از اینکه والدینش متوجه ناپدید شدن او شوند ،مرده بود .بنابراین جست و جوی پلیس در این ۱ ماه کاملا بی فایده بوده است و آلیس زودتر از آن در ۱ ماه پیش کشته و جسدش پنهان شده بود.

 

محاکمه این قاتل هنوز ادامه دارد و جلسه بعدی دادگاه اواخر این هفته برگزار خواهد شد تا قاضی درمورد حکم این قاتل روانی تصمیم گیری کند.

 

منبع :

  • بازدید : 613 بار
  • بدون نظر
  • انتشار : 13 بهمن 93
برچسب ها

برای ورود به کانال تلگرام خفن ترینها کلیک کنید
X بستن تبليغات
X بستن تبليغات